Реліз покрокової пригодницької гри echo generation на xbox series і xbox one відбудеться в жовтні

13

Студія cococucumber (раніше створила гру riverbond) анонсувала вихід покрокової пригодницької гри echo generation на xboxseries, xbox one і pc (microsoft store) 21 жовтня 2021 року. Ігратакже увійде в каталог xbox game pass в день релізу.

Літо 1993 року. Ви і ваші друзі досліджуєте джерело таємничої історії. Виконуйте завдання, боріться з монстрами і піднімайте рівні сопартійців, щоб врятувати місто від небезпеки в героїчній історії про пригоди з дитинства.

  • врятуй своє рідне місто! тут нині немає браку вмонстрах, роботах і злих босах, що сіють хаос по всьому місту.тільки ви і ваші друзі можуть врятувати місто від повного руйнування!
  • покрокова бойова система. Здобувай перемогу надгрозними противниками за допомогою унікальних здібностей кожного гравця команди в покрокових боях. На зароблені очки дослідаподнімайте рівні сопартійцев і відкривайте нові навички.
  • зберіть свою команду! досліджуйте нові локації, щоб спілкуватися з іншими дітьми і заводите нових друзів (і вихованців!), щоб створити свою команду.