Секрети успішних ставок на спорт: чи можна з їх допомогою розбагатіти

10-7-2019

Новачки в спортивних ставках, не мають уявлення про будову і принцип роботи букмекерських контор часто допускають грубі помилки, в результаті призводять до великого програшу. Це, в свою чергу, призводить до повного розчарування і відмови від занять беттінг.

Рекомендуємо https://gor1lla.online/stavki-ufc

Практично всі новачки починають грати проти букмекера без знань і досвіду. Єдине, в чому вони можуть бути впевнені, так це, хто є фаворитом, а хто аутсайдером. На їхню думку даних відомостей цілком вистачить для успіху, але в результаті зливають весь банк.

Щоб не програвати кожен депозит, гравець повинен повністю уявляти, як працює букмекерська контора, і секрети ставок на спорт.

Перш ніж поставити, добре зустрітися не тільки з видом спорту, але і командами, які беруть участь у змаганні. Не меншу важливість має аналіз майбутніх матчів.

Аналіз матчу — секрет успішних ставок
Якщо ви навчитеся грамотно проводити аналіз майбутніх подій, тим самим забезпечите половину успіху. Для правильного аналізу зберіть статистичні дані про суперників за останні кілька сезонів.

При аналізі потрібно розглядати окремо кожного гравця, не тільки весь колектив в цілому. Велику роль в поєдинку грає ключовий гравець. Він часто вирішує долю всієї гри. Якщо у нього немає можливості брати участь у зустрічі, то значить команда буде ослаблена.

Секрет букмекерів полягає в принципі складання коефіцієнтів. Якщо моніторити рух лінії в режимі реального часу, вам буде легше визначити, хто є істинним фаворитом в матчі, де яскраво виражених фаворитів немає. При складанні прогнозу аналіз зміни котирувань є невід’ємним елементом.