Творець “примари будинку на пагорбі” хотів би зробити гру в жанрі хоррор

20

Майк фланаган, найбільш відомий за такими телехітами, як” привид будинку на пагорбі “і” опівнічна меса”, заявив, що хотів би стати режисером відеоігри в жанрі хоррор. Режисер netflix відомий тим, що вплітає складні людські історії в страшну атмосферу жахів, що робить його творіння одними з найпопулярніших на гіганті потокового мовлення. Він вже не в перший раз говорить про роботу над відеогрою в майбутньому.

Один з шанувальників відзначив його в твіттері і побажав, щоб він зробив відеогру жахів, на що фланаган відповів – “із задоволенням”. Сценарист / режисер просуває свій новий міні – серіал жахів “опівнічна меса” на netflix в соціальних мережах, тому останнім часом він досить активний на цій платформі. Цей єдиний твіт привернув багато уваги, набравши понад 5 000 лайків і сотні коментарів і ретвітів від таких людей, як трой бейкер і уес келтнер – один з творців friday the 13th: the game.

Вперше фланаган заявив про своє бажання зробити відеогру в жанрі жахів під час netflix geeked week в червні цього року. Під час бесіди з актором раулем колі за грою в resident evil village, режисер жахів відповів на питання колі ” ви коли-небудь перенесете свої таланти в світ відеоігор?”словами” я б із задоволенням, з абсолютним задоволенням”. У тому ж інтерв’ю фланаган зізнався ,що” відеоігри жахів мені зовсім незнайомі, особливо від першої особи”, що робить перспективу використання його таланту в хоррор-грі від першої особи дуже цікавою.