ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

924

Серед користувачів різних порталів, був зроблений опитування щодо того, яким має виглядати ТОП 10 ігор на ПК за станом на 2017 рік.

Виходячи з цього, був складений рейтинг 10 найкращих ігор на комп’ютер за весь час існування персональних комп’ютерів.

Виглядає він таким чином.

№1. Bioshock

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

Bioshock — Metacritic Рейтинг

В цьому шутере від першої особи користувачеві належить не просто вбивати ворогів, а ще й модифікувати самого себе за допомогою різних предметів, званих плазмідами.

Крім того, потрібно ще й покращувати свою зброю. У грі є величезне поле для експериментів – як з самим собою, так і з зброєю, а також зі своїми навичками ведення бою.

Сюжет Bioshock розгортається навколо Авангарду, міста, який знаходиться під водою і в якому йде жахлива громадянська війна.

Власне, без генетичних модифікацій і потрапити в це місто було б неможливо.

Фактично там все геномодифицированные, але головному героєві належить стати кращим з них.

Головними ворогами виступають мутаголики, які користуються передовими технологіями і складними системами безпеки.

Крім унікального світу, геймер буде радий побачити саме передове зброю з коли-небудь створених в ігровій індустрії. Незвичайний сюжет і геймплей – запорука успіху Bioshock!

Тільки помилуйтеся на невеликий уривок з гри.

№2. Portal 2

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

Portal 2 — Metacritic Рейтинг

Це одна з найскладніших головоломок за всю історію існування ігор на ПК.

Сюжет обертається навколо того, що головний герой може створювати так називані портали, тобто розриви в просторі, які дають можливість миттєво переміщатися з однієї точки всесвіту в іншу.

Спочатку все відбувається в лабораторії, де всім керує штучний інтелект по імені GLaDOS.

За всю гру цю систему будуть намагатися знищити, а вона буде доставляти чимало незручностей гравцям – ставити пастки, замикати в різних локаціях і так далі.

Зрештою, герой і GLaDOS діють спільно.

Величезна кількість тестів, головоломок і логічних завдань, а також найцікавіший кооперативний режим зробили Portal 2 однією з найпопулярніших ігор сучасності.

Найголовніше, що це гра не для всіх, пройти навіть перший рівень зможуть лише обрані!

Ось так починається ця гра. А що буде далі, залишається лише здогадуватися.

№3. Baldur’s Gate 2 : Shadows of Amn + Throne of Baal

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

Metacritic Рейтинг baldur’s Gate 2 : Shadows of Amn + Throne of Baal

Дивовижний факт: baldur’s Gate 2: Shadows of Amn вийшла в 2000 році! Додаток Throne of Baal побачило світ у 2001.

Але й донині ігромани згадують цю дуже пригодницьку гру як одну з найкращих в історії ігрової індустрії.

Зміст baldur’s Gate 2: Shadows of Amn + Throne of Baal в тому, щоб правильно керувати командою шукачів.

Вони будуть досліджувати великі локації, вступати в бої з мешканцями цих локацій, виконувати всілякі квести і, звичайно ж, досягати нових рівнів.

У baldur’s Gate 2: Shadows of Amn + Throne of Baal є свій унікальний сюжет, який обертається навколо одного з вічних протистоянь людства – син і вбивця батька.

Взагалі, сюжет заснований на серії книг «Аватари», яка вийшла в 1989 році. Вбивцею батька виступає могутній бог Баал, який, власне, і посилає всілякі випробування головному героєві і його групі шукачів.

Все починається з того, що головний герой стоїть на початку карти з поганою екіпіровкою і мінімумом знань, але поступово він набуває ці знання.

Нижче можна побачити, як грати в baldur’s Gate 2 Shadows of Amn + Throne of Baal.

Baldur’s Gate II – Shadows Of Amn Gameplay Video #1 ft. The mcdonald’s Sweet Tea Party

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

Також Вам може бути цікаво:

  • Кращі ігри про Другу світову війну — ТОП 10
  • Кращі ігри про виживання — ТОП-10
  • ТОП-10: Кращі ігри про піратів в історії

№4. The Elder Scrolls V: Skyrim

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

Metacritic Рейтинг: The Elder Scrolls V: Skyrim

Безсумнівно, найпопулярніша гра в світі з відкритим світом серед любителів середньовіччя! До того ж, The Elder Scrolls V: Skyrim мультиплатформовий.

Сюжет цієї частини The Elder Scrolls заснований на тому, що з’являється дуже сильний дракон на ім’я Алдуин, який, звичайно ж, бажає захопити весь світ.

Але головний герой, званий Драконорожденным, повинен зупинити наступ своїх далеких родичів. Вся дія відбувається на вигаданому материку Тамріель, який дуже схожий на середньовічну Скандинавію.

Правда, фауна тут абсолютно унікальна. Так, є риби-вбивці, величезні краби та інші тварини, яких немає в реальному світі.

В The Elder Scrolls V: Skyrim потрібно не тільки битися з ворогами, а ще й займатися фермерством, готувати їжу, збирати траву, щоб потім зварити з неї зілля і багато іншого.

Для цього є величезний простір з 9 містами і великою кількістю дрібних селищ.

Щоб пройти всі місії цієї гри, знадобиться як мінімум 300 годин. Але, враховуючи те, наскільки сильні тут вороги, напевно, знадобиться набагато більше!

Ось лише невелика частина The Elder Scrolls V: Skyrim. Слід звернути увагу, що, незважаючи на величезний відкритий світ, графіка тут на дуже високому рівні.

The Elder Scrolls V: Skyrim – Геймплей (HD 1080p)

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

№5. Mass Effect 2

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

Metacritic Рейтинг: Mass Effect 2

Важко знайти іншу гру, яка подобалася б любителям наукової фантастики і стрілялок більше, ніж Mass Effect 2.

Тут головному героєві належить пройти величезну кількість випробувань для виконання самої складної місії за всю історію людства – відвернути загибель людей.

Загрозу представляють злі інопланетяни, звані колекціонерами. Починається все з продовження першої частини – гети повалені і доблесний командир Шепард знищує останні осередки їх опору.

Але трапляється аварія і його викидає у відкритий космос, де Шепарда підбирає могутня організація Цербер.

Глава Цербера, Привид, допомагає Шепард відновитися від травми і дає новий корабель, на якому він і повинен буде перемогти колекціонерів.

Цікаво! Користувач може імпортувати персонажа з першої гри зі всіма навичками і вміннями. У порівнянні з першою частиною покращилася система бою, додалися нові види зброї, тактичні прийоми, стало більше фантастичних істот і завдань.

Загалом, те, що потрібно для любителів наукової фантастики!

Mass Effect 2 фінальний повний трейлер

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

№6. Grand Theft Auto: Vice City

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

Metacritic Рейтинг: Grand Theft Auto: Vice City

Ще одна легендарна гра з великим відкритим світом і величезною кількістю завдань. Тільки на відміну від попередніх подібних ігор, тут все відбувається в реальному світі ближче до нас (1986 рік).

В Grand Theft Auto: Vice City Вам належить стати справжнім злодієм, авторитетом у кримінальному світі.

Все зроблено в кращих традиціях GTA – можна вбивати людей на вулицях, брати у них гроші, грабувати магазини, відбирати машини і так далі.

У порівнянні з попередніми частинами була покращена система бою, стало більше видів зброї і, звичайно ж, є нові локації, нові завдання і новий персонаж.

Сюжет тут класичний для кримінального світу.

Головний герой, Томмі Версетті, відправляється в Vice City, щоб допомогти у здійсненні операції з продажу наркотиків, яка зривається і з цієї події починається повноцінна сюжетна лінія, де Томмі належить знайти тих, хто став причиною зриву.

Крім того, героєві необхідно ще й повернути втрачені гроші разом з товаром.

Для цього йому потрібно буде виконувати завдання від різних впливових людей, не всі з яких пов’язані з кримінальним світом. Огляд Grand Theft Auto: Vice City можна бачити нижче.

GTA Vice City Deluxe (2004) – Невеликий огляд геймплея

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

№7. The Elder Scrolls IV: Oblivion

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

Metacritic Рейтинг: The Elder Scrolls IV: Oblivion

The Elder Scrolls IV: Oblivion є частиною, яка передує Skyrim. Тут теж є величезна свобода дій і безліч різноманітних місій.

Сюжет розгортається в провінції Тамріеля, званої Сиродил.

Головна мета полягає в тому, щоб знайти спадкоємця трону материка, який несподівано зник, з-за чого мир і спокій у серцях людей пішло з Тамріеля.

Це і є основний квест. Але крім нього є ще безліч завдань, які можна виконувати паралельно з основним. Також є набір фракцій, серед яких злодії і маги.

Герой може стати членом однієї з них, що дасть йому особливі вміння та здібності.

Відмінною особливістю The Elder Scrolls IV: Oblivion є система персонажів з частиною штучного інтелекту – вони самі вирішують, куди їм йти, що робити, з ким розмовляти і так далі.

Причому на рішення впливають безпосередньо обставини.

Четверта частина створена за кращим традиціям серії The Elder Scrolls з відмінною графікою, повною свободою і незвичайним сюжетом!

TES:Oblivion – трейлер

Oblivion гра року видання являє собою одну з кращих рольових ігор всіх часів і народів, як ніколи раніше. Крок до найбільш деталізованих і яскравою ігровий світ коли-небудь створених.

Ще парочка цікавих статей:

  • Кращі ігри з відкритим світом на PC — ТОП 15
  • Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10

№8. Sid meier’s Civilization IV

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

Metacritic Рейтинг: Sid meier’s Civilization IV

Sid meier’s Civilization IV є продовженням однієї з найбільш легендарних стратегій за всю історію ігрової індустрії. Тут вам належить розвинути повноцінну цивілізацію.

А починається все в далекому 4000 році до н. е.., коли в полі стоять дві людини – переселенець, тобто звичайна людина, і воїн або розвідник.

Поступово вони починають збирати ресурси, досліджувати місцевість, будувати різні будівлі, знаходити їжу. Населення зростає і міста розвиваються. Поступово гравець пройде всі епохи розвитку людського роду.

Перед початком можна вибрати місцевість, де все почнеться – гори або рівнина, дощитиме чи сонячно, чи є ліси і багато іншого.

Вам потрібно буде робити ходи, кожний з яких дорівнює певній кількості років життя цивілізації.

Причому чим ближче до нашого часу, тим повільніше буде йти час.

При цьому можна завойовувати інші цивілізації, контролювати населення планети і навіть виводити свою цивілізацію на космічний рівень.

Для того, щоб гра закінчилася, потрібно набрати певну кількість очок, завоювати всіх інших, підпорядкувати 56% суші, побудувати 3 міста з «легендарної культурою», запустити корабель до зірки Альфа Центавра або ж перемогти інших дипломатичним шляхом.

Sid meier’s Civilization IV отримала величезну кількість різноманітних нагород і визнання ігроманів зі всього світу. Нижче можна бачити невеликий уривок з гри.

Sid meier’s Civilization 4 – геймплей

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

№9. Відьмак 3: Дике Полювання

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

Metacritic Рейтинг: Відьмак 3: Дике Полювання

Проект польських розробників визнаний кращим у 2015 році на думку користувачів різних форумів!

Відьмак 3: Дике Полювання являє собою рольову гру в відмінно промальованому фентезійному світі. Головного героя звуть Геральт і він займається полюванням на відьом, чудовиськ і іншу нечисть.

Сюжет обертається навколо того, що він шукає дівчину Цири, у якої є унікальні здібності, пов’язані з магією.

Відьмак 3: Дике Полювання отримав величезне визнання з-за того, що тут є величезний відкритий світ. Ви можете піти куди завгодно і робити там що завгодно.

В основному все зводиться до виконання різних завдань, спілкування з іншими персонажами і набуттям умінь.

Завдання, в свою чергу, пов’язані з вбивством чудовиськ і пошуком скарбів. Час від часу ви будете грати не за Геральта, а за ту саму Цири.

У «Відьмак 3: Дике Полювання», крім усього іншого, прекрасна графіка, про що свідчить відео нижче.

№10. Starcraft 2 Wings of Liberty

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2018

Metacritic Рейтинг: Starcraft 2 Wings of Liberty

Ще одна чудова гра для любителів наукової фантастики. Тут показується, як, на думку розробників, буде розгортатися майбутнє людства.

У першій частині Starcraft потрібно було боротися з монстрами за терранов, які є прямими нащадками людей.

У другій частині з’ясовується, що все, що було зроблено в першій, не допомогло і монстри продовжують атакувати Землю в спробах захопити її.

Взагалі, Starcraft 2 розділена на три частини: Wings of Liberty, де і потрібно воювати за терранов, Heart of the Swarm, де гравець буде захищати зергов і Legacy of the Void, в якій доведеться зіграти за протоссов, союзників терранов.

У кожній частині мінімум 30 довгих місій, в ході яких доведеться збирати ресурси і кошти для побудови нових будівель, які, в свою чергу, виробляють бойові одиниці.

А вони, власне, і захищають Землю від жахливих монстрів.

Кожне бій з противником тут дуже насичене і довге. Потрібно буде використовувати різні тактичні прийоми, і покращувати будови прямо по ходу бою.

На сьогоднішній день Starcraft 2 є однією з кращих стратегій в реальному часі за всю історію.