Twitter попередить користувачів про вступ у потенційно конфліктні бесіди

11

Twitter оголосила про початок тестування нової функції, яка допоможе користувачам зрозуміти, що вони вступають в бесіду, яка може перерости в конфлікт. Соціальна мережа буде відображати підказки, які допоможуть користувачам визначити градус напруження пристрастей, ще до того, як вони вплутаються в перепалку.

9to5mac.com

Поки ця функція знаходиться на стадії розробки, і компанія все ще намагається зрозуміти, як краще мотивувати користувачів підтримувати здорові діалоги. Ще кілька місяців тому дослідник twitter джейн манчун вонг (jane manchun wong) виявила, що twitter тестує кілька різних позначок для маркування бесід в залежності від твітів користувачів.

Тепер стало відомо, що користувачі, які вступають в потенційно гарячу бесіду, отримають наступне повідомлення:

Давайте подбаємо один про одного

Наші цінності роблять twitter краще.

1. Пам’ятайте про людину: шанобливе спілкування робить twitter краще.

2. Факти мають значення: перевірка фактів допомагає всім.

3. Різноманітні точки зору мають цінність: відкриття нових точок зору може зміцнити ваші власні.

Поки неясно, скільки користувачів соцмережі вже бере участь в тестуванні, і коли нововведення стане доступно для всіх.

Ever want to know the vibe of a conversation before you join in? we’re testing prompts on android and ios that give you a heads up if the convo you’re about to enter could get heated or intense. This is a work in progress as we learn how to better support healthy conversation. Pic.twitter.com/x6nsn3hpu1

— twitter support (@twittersupport) october 6, 2021

Крім цього, twitter також працює над деякими іншими нововведеннями. Соціальна мережа розглядає можливість приховування твітів через 30, 60, 90 днів або через рік. У цієї функції поки немає дати запуску і вона все ще знаходиться на стадії розробки. Також в майбутньому користувачі twitter отримають можливість приховувати від інших твіти, які їм сподобалися. А до кінця цього року з’явиться можливість вийти з публічної розмови в twitter.