Студія-розробник drake hollow і the flame in the flood стала частиною cd projekt

22

Cd projekt-материнська компанія cd projekt red-на своєму офіційному сайті оголосила про придбання бостонської студії the molasses flood, що випустила drake hollow і the flame in the flood.

Джерело зображення: cd projekt

Повідомляється, що the molasses flood буде тісно співпрацювати з cd projekt red, але збереже свою поточну індивідуальність і не буде об’єднана ні з якими вже існуючими командами.

Під керівництвом нового власника the molasses flood займеться “своїм амбітним проектом” за мотивами однієї з інтелектуальних власності cd projekt. Подробицями пообіцяли поділитися в майбутньому.

Exciting news for us today! we’ve joined the cd projekt family, and are working on a project within one of their existing universes 😍 🤯 pic.twitter.com/8jhwylifkh

— the molasses flood is hiring! (@molassesflood) october 22, 2021

«ми б з радістю розповіли, над чим працюємо, але з цим доведеться почекати. Тим часом у нас є вакансії, так що, якщо вам цікаво, що ми задумали, надсилайте резюме!”- закликав глава the molasses flood форрест даулінг (forrest dowling).

The molasses flood була заснована в 2014 році вихідцями з irrational games після її закриття. Гроші на створення своєї дебютної гри-похмурої пригоди the flame in the flood-студія збирала через kickstarter.