Як робляться татуювання на тілі

9-28-2019

Как делаются татуировки на теле
Напевно ви чули про те, що після першої татуювання людина більше не може зупинитися. У нашій статті ми розповімо про таке явище, як залежність від татуювань.
Також хочемо вам порекомендувати студия Ракета
Напевно ви чули про те, що після першої татуювання людина більше не може зупинитися. У нашій статті ми розповімо про таке явище, як залежність від татуювань.
Чи можуть люди стати залежними від татуювань. Відповідь на питання залежить від того, як ви розумієте слово «залежність». Існує так звана «синя хвороба». Синя хвороба — це залежність, яка розвивається після зробленої першої татуювання. Це може бути невеликий малюнок. Через певний час у людини з’являється непереборна пристрасть до нанесення нової татуювання, яка доповнить першу. Це призводить до того, що на ньому не залишається вільного місця. Якихось проблем або дискомфорту від своєї одержимості вони не відчувають.
Нанесення татуювання заподіює людині біль, що провокує викид в кров гормону адреналіну. Це можна порівняти з відчуттями, які людина отримує при занять екстремальними видами спорту. Ейфорія полонить, змушуючи шукати способи отримання такого задоволення знову і знову. З ними людина почуває себе комфортніше і впевненіше.
Найбільш татуйована жінка за версією Книги рекордів Гіннесса. Симптоми хвороби, пов’язаної з пристрастю до натільною рисунків, почали проявлятися у неї після розвитку порфірії — недуги, при якому звичайний сонячне світло викликає поява на шкірі пухирів. Після пухирів залишалися шрами, і Джулія почала наносити татуювання, щоб їх приховати. Свій перший малюнок жінка завдали у віці 49 років, але цей момент став переломним у її житті. За словами самої Ізабель, у неї виробилося сильне пристрасть до процесу: тату стали грати для неї роль наркотику.
Незважаючи на це, існування синьою хвороби не доведено науково. Армстронг, професор техаського університету, вивчає психологічні та культурні механізми, що відповідають за захоплення татуюванням, справила статистичні підрахунки на тему тату – залежності і з’ясувала, що близько 40 % всіх людей, які зробили татуювання, поверталися в тату – салон знову і зараз мають дві або більше татуювання, незалежно від того, до якої соціальної групи вони належали. Якщо бажання робити татуювання сильне, то, звичайно ж, не варто собі відмовляти в цій радості. Головне — підходити виважено до цього питання.