Як скачати відео з инстаграма: 7 кращих сервісів і програм

462

Instagram – популярна соціальна мережа, де користувачі викладають фото, невеликі короткі відеоролики, а також діляться враженнями про якусь подію і не тільки.

Як скачати відео з инстаграма?

Ролики, до речі, з’явилися в 2013 році і тут же стали предметом підвищеної уваги. Багато з них хочеться скачати собі на комп’ютер, або в телефон, щоб насолоджуватися знову і знову.

Як скачати відео з инстаграма: 7 кращих сервісів і програм

Враховуючи, що штатними засобами соцмережі зробити цього не можна, потрібно користуватися сторонніми додатками і сайтами.

Ми пропонуємо розглянути 7 різних варіантів:

  • InstaDown;
  • SaveDeo;
  • IFTTT;
  • Flow for Instagram;
  • Instagrab;
  • 4K Downloader;
  • ZASASA.

InstaDown

Популярний сервіс, що працює в онлайн-режимі. Працює він абсолютно так само, як і переважна більшість аналогів для скачування роликів з YouTube і не тільки.

Якщо ви хочете завантажити відео з інстаграмма онлайн, від вас буде потрібно лише наявність гіперпосилання з потрібним кліпом.

Посилання вставляється у вікно, після чого ви тиснете на одну з двох кнопок. Для отримання URL зайдіть на обліковий запис, виберіть потрібне відео, клацніть по ньому, а потім скопіюйте посилання.

Зверніть увагу! Кнопка InstaDown означає моментальне завантаження ролика у форматі MP4. Синя кнопка гарантує отримання прямої URL-посилання, яку потім можна скинути своїм друзям, які не користуються соцмережею.

SaveDeo

Єдиний сервіс, що підтримує офіційне скачування контенту з Instagram. Також тут можна завантажувати що-небудь з Facebook, Vimeo і не тільки.

Як скачати відео з инстаграма: 7 кращих сервісів і програм

Схема використання сайту нічим не відрізняється від першого сервісу. Від вас потрібна та ж посилання, яка вводиться у віконце поряд з жовтою кнопкою «Download».

Після натискання на кнопку відкриється сторінка контентного попереднього перегляду з прямим посиланням. Скачати відео з інстаграмма на комп’ютер, правою кнопкою миші, вибравши пункт «зберегти як…».

Якщо клацнути лівою, то ви просто перегляньте його.

Як скачати відео з инстаграма: 7 кращих сервісів і програм

Зверніть увагу! Всі недавні ролики показані у вигляді топа на головній. Рекомендуємо включити функцію відображення відео, шкідливих для перегляду. Народ качає різне, а цензуру треба дотримуватися.

Читайте також:

Історія Instagram – туторіал по новій функції

Як видалити акаунт Instagram — Найкращі методи

Як зробити репост в Инстаграме — Найкращі методи

IFTTT

Популярний і цікавий сервіс, користувачі якого можуть з легкістю автоматизувати процес завантаження роликів в будь хмарне сховище даних зразок Dropbox, Google Drive і т. д.

Робиться це досить незвично, щоб стати власником відео, потрібно його просто лайкнути. Решта система зробить автоматично.

Як скачати відео з инстаграма: 7 кращих сервісів і програм

Для автоматизації процесу потрібні акаунти Instagram, одного зі сховищ і IFTTT. Активуйте канали соцмережі і Dropbox, натиснувши на потрібні кнопки під іконками.

Як скачати відео з инстаграма: 7 кращих сервісів і програм

Таким чином можна скачати відео з інстаграмма на телефон. Можливо, спосіб здасться вам складним, але настройка займає не більше 5 хвилин. Далі система автоматизує всі ваші дії.

Залишається лише лайкати вподобані ролики і дивитися, як вони виявляються у вас на Dropbox.

Flow for Instagram

Клієнт створювався виключно для планшетних ПК від Apple.

Крім доступу до популярної соцмережі, сервіс дозволяє завантажувати будь-які фотографії і відеоролики буквально одним тапом по екрану.

Крім цього, він в рази красивіше і інформативніше штатного Instagram-а для iOS.

Як скачати відео з инстаграма: 7 кращих сервісів і програм

Для збереження мультимедіа файлів потрібно натиснути на перегляд, а потім торкнутися трьох точок внизу праворуч.

З’явиться контекстне меню, що пропонує декілька функцій, серед яких скачування в «Фотоплівку», де зберігаються ваші власні відео і фото, зняті на iPad раніше.

Як скачати відео з инстаграма: 7 кращих сервісів і програм

Сам по собі Flow досить шустрий, інтуїтивно зрозумілий і красивий. У налаштуваннях можна навіть відключити автозапуск відео з Instagram, чого не можна зробити навіть на оф. сайті.

Та й реклама відсутня повністю.

Вам це може бути цікаво:

Зареєструватися в Instagram (instagram) через комп’ютер, як обдурити систему?

Як зробити репост в Инстаграме і ВКонтакте – всі способи

Що це таке #Хештег? — Як зробити найпопулярніші з них

Instagrab

Це додаток допоможе завантажити відео з інстаграмма на айфон за кілька дотиків по дисплею. Хоча це навіть не повноцінна програма, а утиліта, розроблена спеціально для iPhone і iPad.

Як скачати відео з инстаграма: 7 кращих сервісів і програм

Якщо ви не хочете зайвої метушні, скачайте утиліту з App Store, зайдіть в неї і введіть дані свого облікового запису Instagram.

Далі шукаємо будь-яку цікаву фотографію або відео, натискаємо кнопку «поділитися», якщо вам щось сподобалося, і вибираємо пункт «Save».

Програма автоматично завантажить файл в папку Фото.

Варто зазначити, що функція збереження фото і відео в Instagrab — далеко не єдина.

Тут також можна лайкати контент будь-якого користувача, зберігати опис собі і навіть ділитися ним в соціальних мережах.

Як скачати відео з инстаграма: 7 кращих сервісів і програм

Програма обмежено безкоштовна. До недоліків варто віднести обмежену кількість завантажень і нав’язливі водяні знаки, яких немає в Pro-версії.

4K Downloader

Дана програма допоможе завантажити будь-ролик з будь-якого сервісу у високому дозволі.

Щоб завантажити відео з інстаграмма на андроїд, ПК, або iPhone, скопіюйте посилання на відео в браузері і натисніть «Вставити URL».

Режим Smart Mode дозволяє один раз налаштувати конфігуратор закачувань, а потім застосовувати ці параметри до всього завантажуваного контенту.

Zasasa

Елементарний сервіс для скачування, геть позбавлений додаткового і другорядного функціоналу. Копіюйте посилання, тиснете кнопку і чекаєте, поки ролик виявиться на вашому ПК.

Як скачати відео з инстаграма: 7 кращих сервісів і програм

Ресурс підтримує безліч потокових сервісів, серед яких ви можете вибрати будь-та в пару кліків отримати собі потрібне відео або фото.

Попит народжує пропозицію, і якщо вподобаний ролик з популярної соціальної мережі можна скачати офіційно, тут же знаходяться обхідні шляхи, причому абсолютно легальні.

Як бачите, завантажити контент можна з будь-якої платформи на абсолютно різні ОС, будь то Windows, Android або iOS.

Залишилося лише вибрати найбільш зручний варіант, скористатися відповідним рішенням і переглядати відеоролики в будь-який час, будучи абсолютно незалежним від підключення до мережі.

Як скачати відео з instagram на смартфон?

Як скачати відео з инстаграма: 7 кращих сервісів і програм