Сім смартфонів samsung отримали функцію розширення оперативної пам’яті

11

Китайські компанії першими почали додавати віртуальну оперативну пам’ять в смартфонах за рахунок використання частини простору на вбудованому накопичувачі. Це зробили oppo, vivo і realme. Пізніше до них приєдналися xiaomi, asus і zte. Нещодавно компанія samsung випустила оновлення з функцією ram plus для galaxy a52s. Тепер власники ще семи смартфонів виробника з південної кореї можуть збільшити обсяг оперативної пам’яті.

Слідом за samsung galaxy a52s підтримкою технології ram plus обзавелися моделі galaxy a52 5g і galaxy a52 4g. Вони отримали оновлення програмного забезпечення one ui 3.1 з інтервалом в три дні – 4 і 7 жовтня поточного року відповідно.

Версія з підтримкою мереж четвертого покоління обладнана процесором snapdragon 720g з 4 гб, 6 гб або 8 гб оперативної пам’яті. За рахунок функції ram plus обсяг озу можна збільшити на 4 гб. Варіант з підтримкою 5g отримав snapdragon 750g і 6/8 гб оперативки. Розширити її теж можна на 4 гб.

Ram plus з оновленням програмного забезпечення one ui 3.1 стала доступна для смартфона samsung galaxy z fold 3 на snapdragon 888. Флагман обладнаний 12 гб оперативної пам’яті, тобто її обсяг збільшується до 16 гб.

А ось для моделей samsung galaxy s21, galaxy s21 + і galaxy s21 ultra на snapdragon 888 / exynos 2100 можливість додати 4 гб віртуальної оперативної пам’яті поки доступна тільки з бета-версією оболонки one ui 4.0 на базі операційної системи android 12. При активації ram plus максимальний обсяг озу в цих смартфонах складе в залежності від комплектації 12 гб, 12 гб і 16 гб / 20 гб відповідно.

Нарешті, навіть бюджетник samsung galaxy a12 з процесором helio p35 отримав підтримку технології розширення оперативної пам’яті. Правда, ram plus в цій моделі збільшує обсяг озу тільки на 2 гб, тобто до 4 гб, 5 гб, 6 гб або 8 гб в залежності від модифікації.