Як в windows 11 відновити класичний мікшер гучності

8

У windows 11 microsoft видалила класичний мікшер гучності з системного трея, замінивши його відповідним модулем в розділі звук ->гучність програми параметри. У порівнянні з конфігурацією звукових параметрів windows 10, звукові настройки windows 11 мають два істотних недоліки. По-перше, мікшер гучності не відкривається вже поруч з областю повідомлень, будучи частиною програми “параметри”.

По-друге, саме відкриття налаштувань мікшера займає у користувача більше часу.

Якщо вас таке положення не влаштовує, і ви воліли б бачити класичний мікшер на його колишньому місці, скористайтеся безкоштовною тулзою classic volume mixer .

Ця крихітна утиліта відновлює доступ до старого мікшера windows 10, який хоча і не використовується більше, але все ще присутній в оновленій операційній системі.

Якщо ж клікнути по з’явився значку правою кнопкою миші, відкриється мініатюрне контекстне меню з двома опціями — запуску класичного мікшера і виходу з програми.

Опція автозавантаження в поточній версії classic volume mixer недоступна, якщо ви захочете використовувати утиліту на постійній основі, є сенс закинути її виконуваний файл в папку автозавантаження shell: startup.