Як вибрати дизайн логотипу

12-26-2019

Как выбрать дизайн логотипа
Розробка логотипу – перший крок у створенні іміджу вашої компанії. Дизайн логотипу задає тон всьому фірмовому стилю. Грамотне поєднання шрифтів, кольорів, знака дизайн логотипа, розміру елементів – професійна завдання дизайнера.
Розробку логотипу як процес можна розділити на кілька етапів. Їх дотримання дозволить отримати якісний товарний знак, заощадивши час, гроші і нерви. Чим більше клієнт знає про своє майбутнє логотипі, тим швидше він отримує бажаний результат.
Вивчіть логотипи компаній, що працюють з вами на одному ринку. Ваш логотип повинен виділятися і не повинен копіювати одного з лідерів.

Оцініть який дизайн логотипів і яка стилістика вам подобаються найбільше. При цьому дивіться не тільки логотипи конкурентів, але і інші ніші і сфери бізнесу. Заповніть бриф на розробку лого. Грамотно складений бриф дозволить вам структурувати ідеї і не дасть забути про важливі моменти. Визначте яку кількість варіантів логотипу Ви хочете отримати, щоб вибрати підсумковий. Отримавши перші ескізу логотипу, не поспішайте відкидати всі варіанти. Як правило, на наступний день Вам здадуться цікавими пара ідей і ви повернетеся до них. Покажіть логотипи знайомі, колегам і друзям, смаку ви довіряєте. Колективний вибір часто більше відповідає думку кінцевого споживача. Подивіться як логотип виглядає в монохромному (одноколірному) і чорно – білому варіантах.
Важливо, щоб товарний знак не втратив впізнаваність і чіткість окремих елементів. Чітко дотримуйтесь правила використання логотипу: межі логотип, фірмові кольори, пропорції логотипу. Будь-яке спотворення мінус до сприйняття компанії. Правила використання логотипу можуть бути прописані в спеціально створеному для компанії логобуке або у фірмовому стилі, частіше іменується брендбук.

Варіант для тих, хто ясно уявляє логотип і хоче побачити візуалізацію своїх ідей професійними дизайнерами.
Як правило, більшості клієнтів достатньо 10 концепцій логотипу, щоб вибрати фінальний варіант. Дизайн додаткових 3 – х варіантів логотипу.
Скільки часу потрібно на створення логотипу. На розробку логотипу в середньому витрачається від 5 до 15 робочих днів, в залежності від обраного пакету. Час на створення логотипу залежить в більшості від швидкості прийняття рішень замовником. Кожен день клієнт отримує нові варіанти дизайну. Над кожним замовленням трудиться команда дизайнерів на чолі з арт – директором і маркетологом. З кожним клієнтом працює персональний менеджер.