Як вибрати гироскутер

11-1-2018

Как выбрать гироскутер
На російському ринку таке «чудо техніки», як гироскутеры, з’явилося відносно недавно. Однак, незважаючи на це, даний засіб пересування миттєво стало неймовірно популярним. Це пояснюється в першу чергу функціональністю і доступністю смартвея, що в сукупності з комфортом, який він забезпечує, робить даний транспортний засіб в буквальному сенсі незамінним.
Також хочемо вам порекомендувати тут много вариантов
Якщо ви не знаєте, як вибрати гироскутер для жінок, рекомендуємо звернути увагу на моделі з діаметром колеса 8 дюймів. Вони досить компактні, але при цьому функціональні і відрізняються великою прохідністю. Одна з кращих моделей є Smart Balance 8″ Transformer. Її можна використовувати для поїздок по: торгового центру, парку, тротуарах, розважального центру.
В принципі, всі моделі гироскутеров з діаметром колеса 8 дюймів призначаються для поїздок по рівній майданчиків, без вибоїн і ям. Вони мають різну конструкцію і дизайн, виготовляється з ударостійкого пластику або металу, оснащуються додатковими опціями (наприклад, ліхтариком), але при цьому є досить стійкими і простими в експлуатації. Максимальна швидкість, яку розвивають гироскутеры з колесами 8 дюймів – двадцять кілометрів в годину.
Якщо ви шукайте смартвей для чоловіків, то зверніть увагу на модель Smart Balance 10″ Wheel Suv. Це оптимальний варіант для поїздок по нерівних дорогах і взагалі будь-яких територій. Відмітна особливість цієї моделі, а також гироскутера Smart Balance 10″ New Design – великі гумові надувні колеса, які забезпечують стійкість і підвищену прохідність. Саме завдяки їм забезпечується додаткова амортизація гироскутера, що забезпечує високий захист металевих деталей від вібрації.
Корпус Smart Balance 10″ off road PRO і інших моделей гироскутеров з колесами діаметром 10 дюймів, виконується з міцного металу, який здатний витримати великі навантаження і володіє стійкістю до механічних пошкоджень. Вага Smart Balance 10″ New off road та інших гироскутеров лінійки, становить не менше тринадцяти кілограм, тому їх рекомендують використовувати чоловікам.
Деякі моделі смартвеев, крім стандартної комплектації, оснащуються додатковими пристроями. Дуже популярними є моделі з двома акумуляторами, підсвічуванням і пультом управління. Є й такі гироскутеры, які продаються в комплекті зі спеціальною перенесенням на них не лише зручно їздити, але ще й можна брати з собою в поїздку.