Чутки: бета-тестування battlefield 2042 почнеться 6 жовтня, а анонс запланували на завтра

73

Інсайдер том хендерсон (tom henderson) у себе в мікроблозі звернув увагу, що на сайті китайської відеоплатформи bilibili з’явилася згадка термінів проведення бета-тестування шутера battlefield 2042.

Джерело зображення: electronic arts

Нагадаємо, майбутні випробування обіцяли провести у вересні, проте через недавнє перенесення battlefield 2042 зробити це не вийде. За даними хендерсона, старт “бети” призначений на 8 жовтня, а 6-го числа до гри відкриється ранній доступ.

Згідно з bilibili, пов’язані з бета-тестуванням “заходи” пройдуть в сервісі з 6 по 9 жовтня. Чи завершиться “бета” в цей день, поки неясно, але інформація близька до офіційної: у battlefield 2042 в bilibili є верифікований аккаунт.

Джерело зображення: bilibili

Раніше повідомлялося, що electronic arts поділиться новинами про» беті ” battlefield 2042 до кінця вересня. Якщо вірити хендерсону, в даний час анонс призначений на 29-е число, але ситуація навколо bilibili може вплинути на дату оголошення.

З недавніх пір реліз battlefield 2042 очікується 19 листопада поточного року на pc (steam, origin), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. Раніше розробник гри порадив не переживати через перенесення.