Як вибрати хороші і недорогі навушники

11-9-2019

Що об’єднує спортсмена, геймера, студента, звукорежисера, головного бухгалтера Зінаїду Володимирівну, викладача вузу, шкільного вчителя і співробітницю колл-центру? Ніхто з них – як і мільйони інших людей – не може уявити своє життя без навушників. Цей аксесуар міцно увійшов в повсякденне життя більшості людей і не думає здавати свої позиції. Він залишається привабливим товаром і найбажанішим супутником у будь-якій ситуації, допомагає працювати і вчитися, відпочивати, займатися спортом і справлятися з щоденним стресом.

Рекомендуємо купити навушники на сайті https://soundmag.ua/catalog/headphones

Сотні моделей, різні ціни — як не загубитись?
Сьогодні існує величезна безліч різновидів навушників:

вакуумні вкладиші
закритий
відкритий
накладна
бездротові
і так далі. Всі вони заточені не тільки під те, щоб максимально якісно відтворювати звук, але ще і бути зручними. Ціновий розкид між моделями складає сотні, а іноді і тисячі гривень — від найдешевших користувальницьких моделей для смартфонів і телефонів, до професійних навушників, якими користуються фахівці. Які ж потрібні саме вам?

Для звичайного прослуховування улюбленої музики підходять абсолютно будь-які навушники, крім мабуть найбільш специфічних моделей, якими користуються, наприклад, працівники call-центрів і подібних підприємств). Якщо у вас є фінансові можливості — вибираєте моделі хороших брендів дорожче, тому що якість звуку так чи інакше відбивається на вартості навушників.

По-друге, варто враховувати умови, в яких ви будете користуватися навушниками. Якщо ви слухаєте музику під час бігу — беріть вкладиші з міцним шнуром або бездротову модель, що працює по Bluetooth. Моделі з оголів’ям (відкриті або закриті) навряд чи підійдуть, так як можуть під час руху злітати з голови.

Ще одним маяком в океані вибору для вас може стати стиль навушників — сучасні бренди пропонують різноманітні рішення, навушники різних форм, розмірів і кольорів. І можливо ті, які сподобаються вам найбільше візуально, підійдуть вам і по звуку.

Чого точно не варто робити, так це купувати дешеві навушники — вони катастрофічно недовговічні, незручні, і можуть бути небезпечними. Не економте на цих факторах, а також на хорошому звуці, адже від нього залежить ваш настрій кожен день і задоволення від життя.