Чому варто чекати iphone 14

21

Не встигла відгриміти презентація apple, а вже стали відомі нюанси лінійки iphone 14, яка вийде через рік. Нас чекають цікаві зміни не тільки в смартфонах, але і в самій лінійці пристроїв, а також повернення до звичних елементів управління. У всякому разі, відомі аналітики поширюють саме таку інформацію. Давайте розберемося, що ж нас чекає?

Швидше за все, виїмки в екрані iphone 14 у вигляді козирка вже не буде

Як буде виглядати iphone 14

Аналітик мінг-чі куо повідомляє, що в iphone 14 нас чекає багато нового. Так, наприклад, apple в наступному році випустить два недорогих 6,1-дюймових смартфона. До них додадуться 6,7-дюймові флагмани. Крім того, є ймовірність, що в нові iphone 14 повернеться підтримка відбитків пальців, але вже під екраном. Ці пристрої отримають камери 48 мегапікселів і touch id-це прекрасно, адже touch id як і раніше згадують добрим словом всі шанувальники яблучних пристроїв.

Iphone 14 буде виглядати якось так. Подобається?

Той же se 2020 користується попитом у «старовірів», які не звикли до face id. Нові пристрої, швидше за все, будуть називатися iphone 14, iphone 14 max, iphone 14 pro і iphone 14 pro max. Експерт зазначає, що iphone 14 max буде найдоступнішим з усієї прийдешньої лінійки пристроїв — ціна смартфона буде найнижчою ціною для 6,7-дюймового пристрою.

Навіщо потрібен touch id

Ми вже писали про те, що технологія відбитка пальців в iphone набагато дешевше не тільки у виробництві, але і по відношенню до споживачів. В iphone 14 планується прибрати її під екран — таке рішення вже давно використовують виробники android-смартфонів. У цьому apple запізнюється на кілька років. Однак, враховуючи трепетне ставлення apple до власних розробок і їх впровадження, є причини вважати, що підекранний touch id буде працювати набагато краще, ніж у аналогів на android.

Вбудовані в дисплей сканери відбитків зазвичай менш зручні, ніж їх фізичні аналоги

Це дозволить не тільки урізноманітнити власну лінійку пристроїв, але і залучити покупців цікавим рішенням: нарешті пропаде набридла чубчик — замість неї з’явиться практичний каплевидний виріз камери . Судячи з наявних зображень, з ним iphone не стане схожим на android-смартфон.

Скільки коштуватиме iphone 14

Apple призначає тільки вихідну ціну, а потім адаптує її для кожної країни окремо

Мінг-чі куо зазначає, що вартість iphone 14 буде варіюватися в межах 900 доларів за версію max. Для порівняння, той же iphone 12 pro max коштував 1099 доларів. Тобто, за ці гроші ви отримаєте 6,7-дюймовий екран без вирізу face id, мінімум 128 гб вбудованої пам’яті (як ми знаємо, з цього року всі iphone 13 мають саме стільки мінімальної пам’яті замість 64 гб). Можливо, ви помітили, що немає ні слова про iphone 14 mini. Так, тут теж є цікаві подробиці.

Коли вийде iphone 14 mini

Серед передплатників нашого telegram-чату є чимало шанувальників mini-версії. Хлопці як і раніше вибирають компактну версію iphone. На жаль, вона не ідеальна, і apple наказала їй довго жити. Мінг-чі куо зазначає, що iphone 14 mini не вийде. Компанія остаточно розчарувалася в компактних смартфонах, це не дивує-смартфон не став популярним.

Iphone 13 mini — останній компактний смартфон apple

Apple допрацювала iphone 13 mini, злегка збільшивши акумулятор — тепер оновлена версія проживе на 1,5 години довше. На жаль, лінійка iphone 14 позбудеться 5,4-дюймового форм-фактора iphone mini. Просто компанія прекрасно розуміє, що час компактних смартфонів практично пішло, покупцям вони просто не потрібні.

Дизайн iphone 14

Iphone 14 вийде тільки в 2022 році, але ми вже знаємо, яка камера у нього

Аналітик не говорить про те, яких змін в дизайні від iphone 14 варто чекати. В общем-то, можна вважати, що нічого надприродного не буде. Крім того, зникнення чубчика в одній з моделей і поява touch id під екраном — це вже величезні зміни, яких буде достатньо. У будь-якому випадку, таких змін в iphone ми давно не бачили. Буде цікаво поглянути на величезний 6,7-дюймовий iphone 14 max. Є питання по дисплею iphone 14: чи отримає він частоту оновлення 120 гц? чи залишаться рамки на екрані?

Після презентації apple світ вступив у звичну фазу — прогнозування нового iphone , його характеристик, цін, дизайну. Думаю, що робити якісь висновки рано, але прислухатися до того, що говорять експерти, безумовно варто. Наприклад, той же повернення до touch id-прекрасна новина. Враховуючи, що світ технологій потихеньку впирається в стелю можливостей, повернення до звичного інтерфейсу безпеки — те ж саме, що межі корпусу iphone 12 і iphone 13, до яких apple не побоялася знову повернутися.