Обхід пароля для входу в систему Windows 10

284

Популярні планшети почасти через те, що вони завжди “включені” – завантаження Windows відбувається миттєво, і немає необхідності вводити пароль кожного разу, коли ви хочете їх використовувати.

Планшети – це відмінні гаджети, але в залежності від ситуації, іноді потрібно скористатися ПК або ноутбуком. І ви хотіли б, щоб він завантажувався швидко. Звучить як цілком очевидний запит.

Можна збільшити швидкість завантаження Windows, видаливши непотрібні програми запуску. Наступний крок – і його можна зробити тільки якщо ви впевнені, що комп’ютер не потрапить у чужі руки – зняти запит на введення пароля при завантаженні Windows.

Для видалення пароля Windows потрібно просто зняти прапорець в налаштуваннях облікового запису користувача. Ось як отримати доступ до екрану налаштування: дивіться Також: Зміна пароля облікового запису користувача в Windows 10.

Видалення пароля Windows в облікових записах користувачів

  • Введіть netplwiz в панелі пошуку меню «Пуск», потім клацніть верхній результат, щоб запустити команду
  • Зніміть прапорець поруч із «користувачі повинні ввести ім’я користувача і пароль для використання цього комп’ютера та натисніть кнопку» Застосувати»
  • Введіть ім’я користувача та пароль, а потім повторіть введення пароля. Натисніть ОК.
  • Знову натисніть кнопку OK, щоб зберегти зміни

 


Фотографія Обліковий запис
Джерело: http://mobigame.com.ua/