Як вибрати redmi note 5

2-22-2019

Как выбрать redmi note 5
Не “за свої гроші”, а саме хорошим без всяких умовностей. Але зміни занадто незначні, щоб додавати цілу одиницю в назві. Тобто, сам смартфон став трохи менше і, що особливо важливо, легше, при цьому за рахунок зменшення рамок зверху і знизу екран став здаватися більше. Виправити можна з допомогою “режиму читання” в налаштуваннях екрану, там присутня навіть повзунок з регулюванням температури. Але конкретні цифри не пропонуються – орієнтуйтеся на власні відчуття, щоб вам не було дуже жовто. Це цілком зрозумілий крок для зменшення рамок. Процесор, графіка, оперативна пам’ять, мегагерци – все це не відрізняється від старої моделі, яку ми вже повністю протестували раніше.
Також хочемо вам порекомендувати redmi note 5
Так куди більшу продуктивність подіти. Ніяких інших переваг ми б не отримали. HDR трохи краще – ще більше півтонів видно в світлих і темних ділянках, смартфон меншими зусиллями витягає передачу кольору картинки до рівня моделей середнього класу, злегка змінився відтінок білого кольору. Хоча, перефарбування білизни вже комусь може здатися і погіршенням порівняно з тим, як було. Дозвіл невисоке, але камера у цьому випадку потрібна тільки для того, щоб розмивати фон на автопортретах. Тепер же “портрети” можна робити і на фронталку. Але гарної картинки “як у професійних камер” чекати не варто. Насамперед, тому, що з ширококутним об’єктивом навіть на професійній камері розкішного розмиття не досягнеш – це закони оптики. Так, у неї лише одинарна селфи – камера, зате відсутній “монобровь”. В іншому ці майже такий же смартфон (у всякому разі, “залізо” – ідентичне), але ще і дешевше — його вже можна знайти за 11 тисяч рублів. При цьому, фронтальна камера у Honor 8X не подвійна і не вміє знімати з розмиттям (що, втім, не велика втрата), а кольори екрана далека від ідеальної. Про це ми докладніше поговоримо в найближчому огляді даного смартфона. Тим не менш, у Honor екран трохи більше, що сподобається любителям “лопатофонов”.
І навіть проклинаемая усіма фанатами марки “монобровь” тут – не такий вже недолік, так як у порівнянні з попередньою моделлю екран трохи розтягнули – як раз на товщину “брови”.