Джессі айзенберг прокоментував шанси повернення лекса лютора в dceu

97

За весь час свого існування кіновсесвіт dc змогла наповниться дійсно харизматичними персонажами – і одним з таких є лекс лютор у виконанні джессі айзенберга.

Вперше глядачі з ним познайомилися в стрічці « бетмен проти супермена: на зорі справедливості », де він організував свій грандіозний план, щоб нацькувати двох членів-засновників ліги справедливості один проти одного. Лекс майже досяг успіху в своєму плані, але в кінцевому підсумку йому завадили, коли два титульних героя вирішили працювати разом.

Лиходій з’явився знову на екранах під час сцени після титрів театральної версії « ліги справедливості », заклавши основу для ліги несправедливості і ознаменувавши дебют детстроука, як першого учасника команди. Тим часом, в » лізі справедливості ” зака снайдера була представлена інша версія сцени, де лютор розкрив слейду вілсону, що під маскою бетмена ховається брюс уейн. Однак з тих пір майбутнє персонажа залишається невідомим.

Хоча те, як айзенберг вжився в роль лютора, було зустрінуто неоднозначно з боку фанатів і критиків, багато хто погодиться, що лиходій є невід’ємною частиною франшизи, зокрема завдяки тому, що він допоміг думсдею покінчити з суперменом.

Сам актор нещодавно дав інтерв’ю comic book movie, де вирішив обговорити шанси на потенційно повернення в кіновсесвіт dc, і його коментарі ви можете прочитати нижче:

Напевно, я останній, хто знає відповідь на це питання, тому що мені невідомо, як вони приймають ці рішення. Я грав у театрі, де ти 200 разів граєш одну і ту ж п’єсу і відчуваєш, що до останнього виступу починаєш розбиратися у своїй ролі. Я хотів би знову зіграти будь-якого персонажа. Після закінчення фільму актори зазвичай повертаються один до одного і кажуть: «тепер я нарешті знаю, що роблю, і розумію, в чому була моя мета». Актори, на мій досвід, дійсно люблять знову грати ролі ,але ця конкретна роль [лекса лютора] просто не для мене. Я впевнений, що міг би десь виступити з сольним проектом, але навряд чи хто-небудь дозволив мені це зробити.

Коли його запитали, чи заклав фінал « ліги справедливості » зака снайдера майбутнє щодо його персонажа для скасованого фільму « бетмен » з беном аффлеком у головній ролі, айзенберг відповів наступним чином:

Якщо які-небудь плани і були, то я не знав про них. В іншому випадку я мав би чудовий матеріал, але я просто не знав про це!

Коментарі джессі айзенберга припускають, що повернення лекса лютора на даному етапі не обговорюється, але схоже, що він був би готовий повернутися, якби отримав» зелене світло ” від warner bros. І навіть минулого року актор заявляв про це. Але враховуючи, в якому напрямку буде рухатися кіновсесвіт marvel, все ж, малоймовірно, що це станеться.