SanDisk Extreme Pro 64GB — [детальний огляд] швидкісний карти памяті

305

Карти пам’яті типу SanDisk UHS-I відрізняються від інших розробок своєю надійністю і швидкістю функціонування.

Вони вільно дозволяють робити кадри і проводити зйомку з розширенням до 4К UHD, що є запорукою високої якості цифрових матеріалів.

Подібні пристрої, незалежно від обсягу, успішно використовуються при роботі з відеокамерами та фотоапаратами останніх версій, які мають масу нових функцій, що вимагають високої продуктивності.

Передача даних здійснюється зі швидкістю в межах 95 MB/s, що є досить високим показником.

З такими можливостями Ви без праці, а головне, за мінімальну кількість часу, зумієте переносити відзняті матеріали на свій ПК. Це також відіграє роль і при обробці даних.

Зміст:

Характеристики

SD володіють різним обсягом даних. Крім 64 GB є інші картки з різним об’ємом.

Extreme Pro відрізняються тим, що, починаючи саме з місткістю до 64 GB, швидкість передачі даних у будь з карт при запису відео або послідовної фотографії складає 90 MB/s.

При обробці даних вона в свою чергу може досягати 95 MB/s.

Це дозволяє проводити зйомку в найвищій якості і всіх доступних форматах без утруднень і зайвої витрати часу.

Зберігати результати без проблем можна у форматах:

  • RAW;
  • JPEG;
Рада! Заздалегідь перевірте, з яким з форматів зображення Вам буде зручно працювати, щоб не витрачати час на перезнімання, адже кожен з них має свої особливості.

У таблиці нижче представлені доступні об’єми і відповідні їм параметри.

Ємність пам’яті / GB Швидкість передачі даних
32 45 MB/s
64 95 MB/s
128 95 MB/s
256 95 MB/s
512 95 MB/s
Також SanDisk підтримує два класи швидкості: UHS 30 і UHS 3. Саме вони і надають можливість здійснювати запис відео у форматі Full HD без затримок і пропуску кадрів.

Професіонали в галузі відеозйомки знають про це, і коли доведеться працювати в русі, займаючись екстремальним видом спорту або знімаючи з авто, то без сумнівів віддають перевагу EP.

SanDisk Extreme Pro 64GB — [детальний огляд] швидкісний карти памяті

Карта пам’яті

Зверніть увагу! Напис Extreme Pro, виконана у золотому кольорі, обов’язково повинна грати на світлі, навіть на самому мінімальному. Якщо цього не відбувається, значить, Ви, швидше за все, зіткнулися з підробкою.

Крім великої карти пам’яті, карта представлена також і в microSD варіанті.

Якщо Ви хочете, наприклад, мати один носій під фото, але любите знімати на фотоапарат, так і на телефон, то вона стане відмінним рішенням.

SanDisk Extreme Pro 64GB — [детальний огляд] швидкісний карти памяті

MicroSD

Зверніть увагу! Продукція SanDisk підтримує програмне забезпечення RescuePRO Deluxe, відповідає за швидке відновлення випадково видалених файлів. Це зайвий раз додасть надійності, адже випадки з ненавмисним стиранням фото і відео відбуваються регулярно.

Читайте також:

Перехідник Micro USB Type-C: помічник у будинку і універсальний роз’єм для всього

Телефон не бачить флешку MicroSD: що робити, як виправити?

Відновлення MicroSD: Гід по поверненню втрачених даних

Карти на всі випадки життя

Завдяки своїй потужності, вони дозволяють працювати в екстремальних умовах так, щоб користувач навіть не замислювався над тим, як буде виглядати зйомка і тим більше ніколи не повертався до спроб її перезняти.

Тому творці подбали про збереження, наділивши її водонепроникністю.

При виготовленні використовуються лише міцні і стійкі матеріали, які дозволяють працювати як при досить низьких, так і при високих температурах.

Пристрої даного типу є також ударостійкими. Все це в сумі дає нам серйозний і впевнений носій, переживати за збереження якого не доведеться.

Результати тестування

SanDisk Extreme Pro 64GB — [детальний огляд] швидкісний карти памяті SanDisk Extreme Pro 64GB — [детальний огляд] швидкісний карти памяті SanDisk Extreme Pro 64GB — [детальний огляд] швидкісний карти памяті SanDisk Extreme Pro 64GB — [детальний огляд] швидкісний карти памяті SanDisk Extreme Pro 64GB — [детальний огляд] швидкісний карти памяті SanDisk Extreme Pro 64GB — [детальний огляд] швидкісний карти памяті SanDisk Extreme Pro 64GB — [детальний огляд] швидкісний карти памяті SanDisk Extreme Pro 64GB — [детальний огляд] швидкісний карти памяті SanDisk Extreme Pro 64GB — [детальний огляд] швидкісний карти памяті SanDisk Extreme Pro 64GB — [детальний огляд] швидкісний карти памяті SanDisk Extreme Pro 64GB — [детальний огляд] швидкісний карти памяті SanDisk Extreme Pro 64GB — [детальний огляд] швидкісний карти памяті SanDisk Extreme Pro 64GB — [детальний огляд] швидкісний карти памяті SanDisk Extreme Pro 64GB — [детальний огляд] швидкісний карти памяті SanDisk Extreme Pro 64GB — [детальний огляд] швидкісний карти памяті SanDisk Extreme Pro 64GB — [детальний огляд] швидкісний карти памяті SanDisk Extreme Pro 64GB — [детальний огляд] швидкісний карти памяті

Відгуки користувачів

Придбав недавно. Недешева, звичайно, але повністю виправдовує свою ціну. Приємна візуально і, найголовніше, дійсно міцна.
Гарна швидкість передачі даних. На SanDisk Ultra, наприклад, вона становить 80 MB/s. З-за цього вони коштують дешевше і тому багато хто віддає перевагу їм, але, якщо відразу спробувати пристрій зі швидкістю 95 MB/s, то різниця буде відчутна. Ніяких лагів і проблем із записом, плюс будь-які дії відбуваються швидше, що дуже важливо, коли намагаєшся запам’ятати який-то барвистий момент.
Порадувала дуже функція RescuePRO Deluxe. Відразу зробила все необхідне, щоб у разі чого можна було відновити фото, тому що і сама можу випадково щось видалити, і діти нерідко таким займаються.
На минулий фотоапарат, коли відпочивали з сім’єю на море, потрапило трохи води. Він перестав нормально працювати, але в ремонті спокійно виправили всі неполадки і купувати новий не знадобилося. А ось з картою пам’яті довелося попрощатися і з усіма знімками та відео, що на ній були. Тепер якщо і вибирати, то таку, як SanDisk Extreme Pro, щоб водонепроникна була.
Користуюся вже не перший рік. Ніяких проблем з нею за цей час не виникало. Потужна, міцна, служить довго, тому, якщо і купувати нову, то тільки такого типу, але з об’ємом пам’яті побільше, хоча і 64Гб поки цілком вистачає.