Блокування реклами, pip і фоновий режим: як прокачати веб-версію youtube на iphone, ipad і mac

40

Цього року в ios офіційно з’явилася підтримка розширень для safari . Незважаючи на те що раніше користувачам були доступні доповнення для браузера, це було не одне і те ж. Вони представляли собою побічні функції класичних додатків і були досить обмежені з точки зору можливостей. Однак з виходом ios 15 в app store офіційно з’явилася самостійна категорія розширень, мета яких полягала виключно в розширенні функціональності safari. Одне з них виявилося дуже корисним для шанувальників youtube, роблячи його зручніше.

Веб-версія youtube в safari може бути по-справжньому зручною. Досить одного розширення

У додатку youtube з’явилася підтримка hdr для iphone 12. Як включити

Розширення, про яке йде мова, називається, vinegar (завантажити). Його установка змінює інтерфейс сайту youtube , роблячи його більш простим і більш зручним для взаємодії. Наприклад, завдяки йому вікно відтворення змінюється і починає виглядати майже так само, як відображаються ролики, вбудовані на сторонні сайти. Майже-тому що, незважаючи на це, він не втрачає ключові елементи налаштування відтворення.

Як налаштувати ютуб на телефоні

Ліворуч – без розширення, праворуч-з розширенням

Порівняйте, як виглядає один і той же ролик в веб-версії youtube з розширенням vinegar і без нього:

  • по-перше, з правого верхнього кута пропала кнопка налаштувань;
  • по-друге, клавіші перемикання дозволу перенеслися наверх;
  • по-третє, в правому верхньому куті вікна з’явилася кнопка mute;
  • по-четверте, інтерфейс отримав кнопки перемотування відео вперед-назад;
  • по-п’яте, додаткові налаштування (швидкість відтворення і т.п.) переїхали в лівий нижній кут вікна відтворення.

Здавалося б, візуально майже нічого не змінилося. Розширення всього лише винесло ключові елементи управління відтворенням з підменю з настройками прямо у вікно самого ролика. Але наскільки зручніше тепер буде користуватися сервісом. Дуже круто, що vinegar додає кнопки швидкого перемотування або перемикання дозволу в одне натискання, які відсутні в веб-версії youtube за замовчуванням.

Підписуйся на нас в яндекс.дзен. Там кожен день виходять ексклюзивні статті, яких немає на сайті.

Крім того, що розширення vinegar змінює інтерфейс веб-версії youtube, воно працює ще й на сторонніх сайтах, куди вбудовані ролики з сервісу. Таким чином ви зможете з зручністю управляти відтворенням відео , незалежно від майданчика, на якій вони розміщуються. Вам в будь-якому випадку буде доступна вся функціональність розширення за замовчуванням. Досить один раз завантажити vinegar.

Як дивитися ютуб без реклами

Vinegar майже повністю замінює youtube premium

Втім, візуальними змінами елементів управління відео функціональність розширення vinegar не обмежується. Крім іншого воно пропонує ще й додаткові можливості:

  • видаляє відеорекламу;
  • забороняє youtube відстежувати ваші дії;
  • повертає функцію «картинка-в-картинці» без підписки youtube premium;
  • дозволяє відео відтворюватися при перемиканні на іншу вкладку браузера;
  • дозволяє відтворювати аудіодоріжку ролика у фоновому режимі, в тому числі після блокування пристрою.

Як я завантажую будь-яке відео – навіть з youtube

По суті, vinegar втілює майже всі переваги підписки youtube premium, дозволяючи дивитися ютуб у фоновому режимі без необхідності платити гроші щомісяця. Зрештою, розширення не пропонує тільки функцію завантаження для подальшого відтворення в офлайні, але не виключено, що в майбутніх оновленнях розробник запропонує щось подібне. Тим більше, що нічого неможливого в цьому, швидше за все, немає.

Vinegar є крос-платформним розширенням. Таким чином ви зможете використовувати його на всіх своїх пристроях apple відразу. Воно підтримує і iphone, і ipad, і mac, так що ви можете купити його тільки один раз. Це дуже вигідно, тому що вартість розширення для safari в app store становить 179 рублів, що досить чимало за мірками програмного забезпечення цієї категорії.