Операційна система android отримала можливість управляти смартфоном або планшетом поглядом і мімікою

18

Стаття від 16.08.2021: у підготовлюваній до випуску новій операційній системі google – android 12 з’явиться нова, досить цікава функція.

Мова йде про систему управління додатками шляхом розпізнавання міміки обличчя користувача і рухів його очей.

Цей функціонал був знайдений в додатку android accessibility suite 12.0.0, яке є в вийшла недавно четвертої версії android 12 бета. Зокрема, в його налаштуваннях ми зможемо активувати функцію camera switches відповідає за управління мімікою і поглядом.

Нових безконтактних “жестів” на поточний момент всього шість: посмішка, відкритий рот, підняття брів, погляди вліво і вправо і погляд вгору. Кожному з них можна привласнити певну дію. Наприклад, погляди вліво і вправо дозволять перемотувати відео або музику назад і вперед, а погляд вгору буде відповідати за паузу/відтворення.

Цілком можливо, що до моменту фінальної версії android 12 будуть додані і інші безконтактні жести, а також додаткові способи їх використання.

Джерело

додано 24.09.2021:

Можливість управління смартфоном або планшетом мімікою оголошена офіційно і крім описаної вище функції access switch, яка дозволяє управляти системою android мімікою без використання рук зовнішнього обладнання, що з’явилася в android 12 бета раніше, компанією google було представлено також і нове project activate.

Це додатки дозволить вам використовувати ті ж мімічні жести, що і switch access, але при цьому ви зможете за допомогою них активувати також і більш складні заздалегідь задані дії, такі як наприклад, вимовити фразу або зателефонувати конкретному абоненту.

Додаток вже опубліковано в play маркет і підтримує пристрої з операційною системою android 5.0 і старше.

Джерело

схожі матеріали: