Як вибрати ремонт турбін шкода

8-1-2019


Несправності турбіни можуть бути різні, і їх слід визначити. Спочатку турбіна оглядається на предмет видимих несправностей, а потім діагностика проводиться на випробувальному стенді, эмулирующем роботу двигуна. Перевіряється на текти масла, дисбаланс та інші показники.
Також хочемо вам порекомендувати ремонт турбин шкода
Ремонт турбін проводиться на високоточному обладнанні з використанням оригінальних ремонтних комплектів від виробників турбіни. Ми робимо ремонт турбокомпресорів різних модифікацій для легкових і вантажних автомобілів.
Основною операцією в процесі ремонту турбокомпресорів є балансування ротора, яка відбувається в три етапи: балансування валу з колесом турбіни, балансування ротора в зборі і добалансировка ротора в середньому корпусі турбокомпресора в зборі.
Заміна турбіни подразумивает установку нового турбокомрпессора на дизельний або бензиновий двигун, коли відомі причини поломки оригінальної турбіни. Перед заміною турбіни виробляються ряд подготовителных робіт, незалежно від пробігу автомобіля.
Більше 15 років досвіду в ремонті і діагностиці турбін дозволяють нам займати перше місце в Україні. Ми знаємо всі проблеми пов’язані з несправністю турбін.
Сучасне обладнання високої точності гарантує якісний ремонт турбіни. Наявність спеціальних стендів дозволяє крочайшие терміни провести діагностику.
Оптимізовані процеси ремонту і діагностики дозволяють виконувати ремонт турбін в найкоротші терміни. Тривалість ремонту популярних турбін становить не більше 3 годин.
Вартість ремонту турбіни залежать від ступеня та характеру ушкодження, проте ми завжди пропонуємо оптимальні ціни на ремонт турбін. Для корпоративних клієнтів існують спеціальні умови.
На всю проделаную роботу ми надаємо 6 місяців гарантії. А також даємо професійні рекомендації по експлуатації турбокомпресорів.
Відправити та отримати турбокомпресор з ремонту можна найзручнішим вантажоперевізником: Нова Пошта, Автолюкс, Гюнсел, Нічний Експрес, Інтайм.
Як перевірити турбіну на дизелі.
Як підібрати турбіну до двигуна.
Багаторічний досвід та постійне впровадження новітніх технологій зробили сервісом №1 в Україні по ремонту та відновленню турбокомпресорів. Ми знаємо про турбіни все. Ви можете з легкістю довірити нам свою турбіну і будь-які клопоти, пов’язані з її роботою. Якість нашої роботи підтверджується повною безумовною гарантією.
Нам довіряють ремонтувати турбіни люди з усієї України: Київ, Одеса, Львів, Харків, Кривий Ріг, Мелітополь, Полтава, Крим, Запоріжжя, Чернівці, Дніпропетровськ, Черкаси та інші міста України.