Corsair представила вентилятори icue rgb elite premium з rgb-підсвічуванням і магнітною левітацією

28

Компанія corsair анонсувала вентилятори icue rgb elite premium: новинки можуть використовуватися в якості корпусних кулерів або монтуватися на радіатори систем повітряного або рідинного охолодження.

Тут і нижче зображення corsair

В сімейство увійшли моделі ml120 і ml140 діаметром відповідно 120 і 140 мм (товщина в обох випадках дорівнює 25 мм). Застосована технологія підшипника з магнітною левітацією: завдяки цьому забезпечуються набагато більший повітряний потік і більш високий статичний тиск при зниженому рівні шуму в порівнянні з вентиляторами зі звичайними підшипниками.

Крильчатка моделі icue ml120 rgb elite premium обертається зі швидкістю від 450 до 2000 оборотів в хвилину, а управління здійснюється методом широтно-імпульсної модуляції (шім). Формується потік повітря об’ємом до 99 кубометрів на годину при рівні шуму не більше 30,4 дба. Статичний тиск досягає 2,9 мм водяного стовпа.

Швидкість обертання версії icue ml140 rgb elite premium варіюється від 400 до 1600 оборотів в хвилину. Максимальний потік повітря-141 кубометр на годину при рівні шуму не вище 31,8 дба. Статичний тиск становить до 2,06 мм водяного стовпа.

Вентилятори забезпечені багатобарвним підсвічуванням rgb на основі восьми яскравих світлодіодів. Ефекти можуть бути синхронізовані з іншими компонентами настільного комп’ютера.

Новинки пропонуються окремо, а також в комплектах з трьох (ml120) і двох (ml140) штук. Ціна починається з 35 доларів сша.