Дата анонсу google pixel fold засвітилася в android 12

21

За даними інсайдерів, google може представити свій перший смартфон з гнучким дисплеєм до кінця 2021 року. На дату його релізу натякнули прийдешні зміни в операційній системі android 12, дебют якої відбудеться вже цієї осені.

За даними порталу xda-developers, в коді android 12.1 розробники залишили згадку ряду функцій, розроблених спеціально для смартфонів з гнучким дисплеєм. У їх числі-нові можливості панелі завдань по відображенню часто використовуваних програм і режим незалежного запуску двох додатків на різних половинах гнучкого екрану. З чуток, проміжну збірку android софтмейкер покаже в жовтні-тоді ж може відбутися і анонс pixel fold.

Для демонстрації нововведення google спершу опублікувала зображення, на якому показаний раніше не анонсований гаджет. Незабаром рендер був замінений на більш абстрактний, у зв’язку з чим інсайдери припустили, що компанія випадково розсекретила дизайн майбутньої новинки.

За чутками, google pixel fold отримає 7,57-дюймовий дисплей з частотою оновлення 120 гц, сканер відбитків пальців на бічній грані і фірмовий чіп tensor. У коді прошивки також було знайдено неофіційну назву ще одного імовірно складного пристрою-jumbojack. Сам же pixel fold відомий в колі мережевих інформаторів під ім’ям passport. На жаль, форм-фактор жодної з новинок поки невідомий.