Facebook обвалив акції багатьох американських it-компаній і відняв у цукерберга більше $6 млрд

22

Сьогодні стався, мабуть, наймасштабніший збій в роботі facebook і належать їй сервісів за всю історію. Вже кілька годин “лежать” facebook, instagram і whatsapp. Акції компанії обвалилися вже більш ніж на 5 %, і потягнули за собою цінні папери багатьох інших американських it-компаній.

Getty image

Повідомлення про проблеми в роботі facebook та інших сервісів почали надходити близько 19:00 за московським часом сьогодні, 4 жовтня 2021 року. На момент написання даної замітки їх робота так і не була відновлена. Акції компанії facebook втратили до даного моменту 5,1 %, скинувши близько $20. Однак у піку падіння становило майже 6 %, але пізніше курс дещо скоректувався. Зауважимо, що явно це ще не остаточний рівень на сьогоднішній день і ціна може впасти нижче.

На тлі проблем у facebook і обвалу курсу акцій компанії її творець і глава марк цукерберг втратив вже понад 6 млрд доларів, повідомляє forbes. У підсумку він опустився на шосте місце в списку найбагатших людей планети. Його статок тепер оцінюється в $115,8 млрд.

Finviz

Facebook потягнув з собою в мінус і багато інших компаній технологічного сектора. Високотехнологічний фондовий індекс nasdaq впав на 2,4% на момент написання даної новини. Індекс s&p 500 опустився на 1,35 %. Що стосується конкретних компаній, то на даний момент акції apple втратили 2,6 %, акції nvidia обвалилися більш ніж на 4,8 % (у піку було падіння більш ніж на 5 %), акції twitter впали майже на 5,7 % (у піку більше 6 %), а компанія amazon втратила 2,8% ринкової вартості. Зате tesla на тлі повідомлень про хороші продажі в третьому кварталі показує зростання, поки на 0,8 %.