Honor скоро випустить найпотужніший складаний смартфон в світі – він отримає 120-гц гнучкий екран і snapdragon 8 gen 1

26

Honor підтвердила, що в найближчі тижні представить свій перший складаний смартфон magic v. Компанія вже опублікувала відео-тизер пристрою, але його технічні характеристики поки тримає в таємниці. Однак авторитетний китайський техноблог digital chat station розкрив інформацію про специфікації смартфона.

Джерело зображення: honor

За словами digital chat station, в magic v буде використовуватися два дисплеї, як в samsung galaxy z3. Зовнішній екран зможе запропонувати частоту оновлення 90 гц і отримає крихітний круглий виріз для фронтальної камери по центру верхньої частини. Внутрішній дисплей отримає виріз для фронтальної камери у верхньому лівому кутку. Частота оновлення цієї панелі складе 120 гц.

Передбачається, що honor magic v стане найшвидшим складним смартфоном на ринку на момент запуску. За даними digital chat station, пристрій буде побудовано на базі qualcomm snapdragon 8 gen 1. Ємність батареї смартфона не розкривається, проте відомо, що він зможе похвалитися підтримкою швидкої 66-вт зарядки.

Джерело зображення: weibo

Що стосується камери, повідомляється, що вона отримає основний сенсор з роздільною здатністю 50 мп, проте модель датчика поки не розкривається. За даними digital chat station, magic v вийде на ринок з попередньо встановленою android 12. Сервіси google також будуть активні, як у всіх останніх смартфонів honor.

Honor ще не оголосила конкретну дату запуску свого першого складного смартфона, але, згідно з наявними даними, він побачить світ вже в січні 2022 року.