Крафт пакети з логотипом!!!!

9-25-2019

Крафт пакеты с логотипом – це прекрасний спосіб упаковки подарунків, фірмових сувенірів, різних товарів і рекламної продукції. Крім того, вони здатні продемонструвати рівень обслуговування і статус вашої компанії. Друк на паперових пакетах – популярний маркетинговий інструмент, який здатний виділити ваші товари із загальної маси і зацікавити потенційних клієнтів. При виробництві пакетів з крафт – паперу використовуються натуральні, екологічно чисті та безпечні матеріали. Наша продукція проходить суворий контроль і відповідає європейським стандартам. Пакети з паперу – крафт виготовляються з довговолокнистої целюлози, яка проходить сульфатну варіння.

Така обробка надає волокнам міцності і покращує властивості сировини, що дозволяє використовувати крафт – пакети з логотипом не один раз. Фірмові паперові пакети з крафт – паперу від торгового дому – вдала комбінація елегантності, статусу, стилю і практичності і доступною вартості. Наша продукція допоможе підвищити продажі і стане ефективним інструментом для просування і проведення ефективних рекламних кампаній. Пакети з білої крафт – папери відрізняються текстурованими вертикальними смужками і жорсткістю, що дозволяє добре тримати форму. Зображення на таких пакетах тримається довго і не вицвітає. У середньому, білий крафт – пакет витримує до 7 кг. Торговий дім пропонує вигідні умови співпраці.

За бажанням клієнта, на упаковку також можна розмістити номер телефону, адресу сайту, QR – код та іншу інформацію. Зображення наноситься надійним методом – шовкотрафаретним друком. Замовляючи крафт – пакети з логотипом, уточніть колір, розмір і кількість. Доставка виконується по Україні в найкоротші терміни. Задати питання що виникли і проконсультуватися можна у наших менеджерів. Вибираючи паперові пакети з логотипом з крафт – паперу, ви не тільки дбаєте про статус компанії, але і про навколишнє середовище. Більше інформації – за вказаними телефонами. Пакети з бурого крафт – папери мають щільність 90 г/ м2, рівномірну структуру. Володіють високими характеристиками міцності (витримують вагу до 9 кг). Володіють високими характеристиками міцності (витримує вага до 7 кг). Пакети дуже презентабельні і універсальні, за рахунок більш жорсткої паперу відмінно тримають форму. Застосовуються в різних сферах (магазини всіх товарних груп, рекламна і сувенірна індустрія,