Lucky Online – партнерська програма і товарна CPA мережу.

2-14-2020
Картинки по запросу "Lucky Online - партнерська програма і товарна CPA мережу."Товарна СРА мережу Lucky Online – це партнерська мережа, що працює за принципом оплати за дії. Заробляючи на рекламі за допомогою співпраці з даної “партнеркою”, можна добре заробити на своєму трафіку.

Ринок інтернет-реклами впевненими кроками йде назустріч збільшення обсягів обороту. Реклама в Інтернеті має ряд переваг, які сприяють збільшенню її популярності у замовників. Серед основних переваг, які роблять інтернет-рекламу такою популярною, можна назвати гнучкість форматів (від простих банерів до флеш-реклами), відносно недорога вартість, а також таргетинг, що дозволяє відбирати необхідну цільову аудиторію.

Важливим фактором у роботі з інтернет-рекламою є схема оплати. Серед всіх схем слід зазначити три основні. Зокрема, схеми, де рекламодавці оплачують покази рекламних банерів (Cost per view), кліки (Cost per click) або дії (Cost per action). За схемою CPA (Cost per action) працюють багато банківські, страхові компанії, фінансові брокери, лікувальні та оздоровчі заклади, агентства нерухомості, компанії, що займаються онлайн-іграми, наданням послуг бронювання квитків і т. Д.


Основною перевагою схеми оплати за дію є те, що рекламодавець платить тільки тоді, коли користувачі виконують конкретні дії, даючи зрозуміти, що їх зацікавило те чи інше рекламне пропозицію. Це дозволяє рекламодавцеві значно економити бюджет, не витрачаючись на оплату показів або кліків.

СРА мережу Lucky Online – партнерська мережа, що працює саме за таким принципом, тобто оплати за дії. Співпрацюючи з партнерською програмою Lucky Online, можна мати досить хороший дохід, заробляючи на рекламі. Ця мережа займає провідне місце в сфері партнерського маркетингу серед усіх мереж Рунета. Біля витоків цієї компанії стояли професійні топ-менеджери, що володіють глибокими навичками роботи в інтернет-маркетингу, оптимізації пошуку, які добре знаються на контекстній рекламі і електронної комерції.

У компанії Lucky Online є власна автоматизована система, що дозволяє управляти просуванням продуктів і послуг в Інтернеті, що забезпечує її клієнтам стовідсотково ефективний результат проведених рекламних кампаній. Співпраця з Lucky Online дозволяє рекламодавцям платити виключно за діючу і ефективну рекламу, що має позитивний результат, повертаючи зрослим доходом кожен витрачений на рекламу рубль.

Працюючи з СРА-моделі, Ви отримуєте реальних клієнтів, з якими дійсно можна працювати. Крім цього Lucky Online гарантує, що ліди (дії, оплачувані замовником) будуть якісними і без накруток і обманів, оскільки співпраця ведеться виключно з перевіреними і надійними майданчиками.

Веб-майстри, які співпрацюють з Lucky Online, отримують якісні оффер, що пройшли перевірку адміністраторами та оцінені як перспективні і прибуткові проекти, що дозволяють приносити чималі кошти співробітникам.

Проводити контроль за результатами своєї роботи можна через Особистий кабінет на сайті. Працюючи з Lucky Online, можна бути впевненим у чесності та надійності партнерів, так як весь трафік відстежується, і ведеться суворий облік якості виконуваних дій, що вберігає рекламодавців від оплати “накручених” дій, витрачаючи гроші даремно.

Для рекламодавців робота з цієї партнерською програмою буде швидко окупатися, повертаючи кожен витрачений на рекламу рубль новими клієнтами і збільшенням прибутку.