Марафонець Cподін ігор Юрійович

12-31-2021

 

Как Игорь Сподин стал марафонцем после 40 лет - Igor Spodin
 

 

Який шлях пройшов Сподін ігор Юрійович для перемоги в марафонах.

Міф про те, що в зрілому віці не можна почати професійно займатися спортом, розвіює марафонець ігор Cподін. Ще кілька років тому чоловік і не міг подумати про те, що братиме участь в найскладніших дистанціях поряд з молодими атлетами, а сьогодні перемагає деяких з них на різних маршрутах. Як Сподін ігор Юрійович перейшов з аматорів у професіонали. Свій шлях марафонця чоловік почав 5 років тому. Після сорока років організм відновлюється не так швидко, як в молодості, хронічні хвороби дають про себе знати набагато частіше. Зіткнувшись з цим, ігор сподін вирішив піти нетрадиційним шляхом-зайнятися спортом. Також хочемо вам порекомендувати Український марафонець Сподін Ігор Юрійович.

Біг

Біг перетворився для нього в спосіб поборотися з самим собою.Нетривалі пробіжки на місцевому стадіоні перетворилися на регулярні заняття, і вже через кілька місяців Сподін ігор Юрійович зважився взяти участь у своєму першому забігу. З тих пір була маса маршрутів в десятках різних країн, деякі з них принесли перемогу. Це складний маршрут, який тягнеться крізь території гідрологічного заказника Ірдинське болото та Мошногірського кряжу. Його тривалість – понад 20 км.пересічна місцевість вкрай складна для бігу. На відміну від рівної і м’якої бігової доріжки стадіону природним маршрутам не характерно сталість. Тут пісок змінюється густою травою і торфовищами, а деякі місця доводиться переходити вбрід.

Саме на природних маршрутах марафонець ігор Сподін показав себе. Його не злякала сміла ландшафтів і те, що деякий час потрібно було бігти під гірку. Він доклав усіх зусиль, і саме це принесло свої плоди. Ігор залишив далеко позаду багатьох молодих спортсменів і увійшов до трійки переможців. Аматорське заняття бігом Сподін ігор перетворив на спосіб збільшити свою силу.