Ефект “ностальгія” в тік струм. Як знайти?

104

Тік ток отримав новий дуже красивий ефект, який подобається практично кожному. Він називається “ностальгія” і кількість відео з його використанням зростає неймовірними темпами.

Сьогодні дуже коротко поговоримо про суть тренда, яку пісню з ним використовують і звичайно ж залишу всі потрібні ссилочки.

Маска «ностальгія» в instagram

Схожих трендів в tik tok вже було досить багато і ось з’явився черговий варіант. Найчастіше його використовують з написом «я знайшов фільтр, який підійде кожному».

Його суть в тому, що він нібито робить будь-яку людину красивіше. В цілому, всі люди красиві, але цей ефект має вельми особливі відтінки і вони роблять свою справу.

Також варто відзначити і пісню, яка використовується в таких відео. Якщо будете шукати її, то вона називається «circles bob — frozen».

Фільтр реально крутий і якщо ви хочете потрапити в рекомендації, то потрібно швидше зняти відосик і додати його в свій профіль.

Хто знає, може ви прокинетеся і станете справжньою знаменитістю соціальної мережі тік ток. А це відкриває безмежні перспективи.