Огляд tws-навушників msi ch40 wireless earbuds

30

Зміст

Вступ

Msi ch40 wireless earbuds – це перші tws-навушники лінійки creator компанії msi, виконані в унікальному і нехарактерному для бренду білому дизайні.

Реклама

Компанія msi відома в першу чергу комп’ютерними компонентами, проте в останні роки активно поповнює і розширює модельний ряд, слідуючи сучасним тенденціям і віянням моди. І навушники ch40 wireless earbuds-це крок вперед і бажання поекспериментувати.

Технічні характеристики

Упаковка та комплектація

У новинки характерна білосніжна упаковка компактних розмірів з приємною поліграфією. Головну сторінку підкреслює зображення навушників і мінімалістичне оформлення з найменуванням продукту – msi ch40 wireless earbuds.

Упаковка зберігає невеликий секрет, відкриваючись подібно скриньці і демонструючи свої таємниці. Подача нових навушників у виробника вийшла інересной.

При детальному знайомстві на зворотному боці ми можемо вивчити докладні характеристики новинки.

З основним комплектом поставляються амбушюри різної форми трьох видів і кабель живлення usb>>type-c для чохла.

Зовнішній вигляд і дизайн

Компанія msi вирішила спробувати свої можливості в новому напрямку, і перст долі випав на набирають популярність tws-навушники.

Зі звітів виробника випливає, що розробники опрацьовували дизайн новинки дуже давно, і основна концепція кілька разів змінювалася. Поки світло не побачили ch40 wireless earbuds спеціалізованої лінійки creator, раніше відомої тільки по серіях материнських плат.

Навушники msi являють собою впізнавану характерну форму “крапельок” зі стильним дизайном лицьової частини. Корпус кожного “вкладиша” має закруглену нижню грань і незвичайне трикутне підставу.

Зовнішній вигляд msi ch40 wireless earbuds отримав виразний білий дизайн і хромовану рамку. Краплеподібна поверхня являє собою сенсор з тактильним управлінням під кілька команд, до яких потрібен час для звикання. Характерне зображення дракона – відмітний знак компанії msi-прихистилося на найголовнішому місці.

Небагато брендів зважаться демонструвати внутрішній пристрій tws-навушників. Серцем кожного “вкладиша” виступає динамік діаметром 6 мм – враховуємо габарити моделі – з частотною характеристикою 20 – 20000 гц.

На кожному навушнику передбачений світловий індикатор, що демонструє режим поточної роботи пристрою. Нижче розташовується отвір мікрофона.

Головна перевага tws-навушників msi ch40 wireless earbuds укладено в малій масі-всього ~5 г для кожної “крапельки”. Звідси і скромний час автономної роботи, що становить близько 4 годин. Для подальшої зарядки і транспортування вони поставляються в спеціальному чохлі, який виробник постарався прикрасити.

Реклама

Корпус кейса-приємний матовий білий пластик з сірою окантовкою і належної якості шарніром кришки. Відкривається магнітний замок туговато, не дозволяючи вислизнути навушникам, але закривається при легкому нахилі чохла.

На лицьовій стороні корпусу msi ch40 wireless earbuds розташовується індикатор активності і заряду, ззаду ж передбачений порт usb type-c для підзарядки новинки.

реклама

Кейс msi ch40 wireless earbuds важить не більше 39 г і комфортний для перенесення у внутрішній кишені. Хоча для розміщення в кишені джинсів злегка завеликий через товщину: на догоду автономності, що досягає 20 годин.

У сукупності чохол дозволяє дозарядити навушники чотири рази. Акумулятор кейса-500 ма.

Особисті враження

Реклама

У порівнянні з іншими навушниками до моделі msi варто трошки звикнути. Їх форма і габарити відрізняються від аналогів, але завдяки змінному типу амбушюр можна підібрати для себе зручний варіант.

Перше підключення виявилося найпростішим серед bluetooth-навушників: ch40 wireless earbuds миттєво визначилися смартфоном xiaomi mi 8, треба було лише активувати режим поліпшеного звучання з кодеком aac вручну. Наступний коннект відбувався автоматично.

Сенсорне управління можна порівняти з аналогічними моделями, але повивчати команди доведеться. До того ж перший час не відбувалося виконання команд з першого разу, довелося пристосуватися. Все ж клас tws-навушників відрізняється від звичайних дротових навушників, і потрібна практика.

реклама

Звучання. Якщо говорити про використання і ергономіку навушників msi ch40 wireless earbuds, до яких треба звикнути, то ж можна сказати і про звучання. Середина має непогану збалансованість і деталізацію, що стосується музики, а ось при розмові зі співрозмовником голос злегка приглушений. До низьких частот питання відпадають – вони присутні, а ось високих частот не вистачає, відчувається деяка скутість «вкладишів» при відтворенні. Основна оцінка за звучанням-вище середнього.

Мікрофон у навушників msi ch40 wireless earbuds заслуговує тієї ж оцінки: непогана деталізація, легка приглушеність, чутність в приміщенні хороша. Складніше розібрати мова у великого джерела шуму, наприклад, в метрополітені або у автомобільної траси, але з таким завданням справляються небагато.

Висновок

Tws-навушники msi ch40 wireless earbuds відкривають новий напрямок для виробника і випущені під прапором лінійки creator. Варто враховувати, що розробники вступили на незвідану для себе стежку і паралельно зайнялися експериментами, щоб з’ясувати, куди слідувати далі. Що ж можна сказати з приводу новинки?

реклама

Msi ch40 wireless earbuds це цікаві “вкладиші” з деякими оригінальними і спірними рішеннями. До переваг віднесемо привабливий зовнішній вигляд і» холодний ” дизайн, непогані звучання і рівень автономності, зручну посадку в вусі за рахунок різних комплектних амбушюр. Зауваження ж стосуються виключно середнього мікрофона і ширини кейса, що обмежує його зберігання в кишені джинсів. Та й до перевантаженого сенсорного управління треба звикнути.

Чи вийшов перший млинець грудкою? питання залишається відкритим. У компанії msi вийшли цікаві цікаві навушники з впізнаваним фірмовим дизайном і пристойним звучанням. При цьому рекомендована вартість ch40 wireless earbuds становить 4000 рублів.

олександр андерсон