ПОДРІБНЮВАЧІ ДЕРЕВИНИ

3-21-2021
ПОДРІБНЮВАЧІ ДЕРЕВИНИ

Пристрої для подрібнення деревини в Україні користуються великим попитом і величезною популярністю. Спершу хочу вам порадити кращий подрібнювач деревини за доступною ціною. Зазвичай подрібнювачі деревини експлуатують як дробарки гілок, деревних залишків і ін. Дану техніку все називають по різному, наприклад, подрібнювач трави та гілок або відходів деревини, мобільний подрібнювач деревини, Щепорез, подрібнювач гілок садовий, так само подрібнювач деревини МТЗ, подрібнювач деревини та тому подібні. Попри те, що техніка має різні найменування, подрібнювачі діляться на два види:


подрібнювач навісний (працює від ВВП і кріпиться до трактора);
подрібнювач причіпний (працює автономно, перевозиться як причіп, а так само має свій власний двигун).
Ринок подрібнювачів деревини представлений великою кількістю підприємств, які виробляють це обладнання. Дробарки німецького та італійського виробництва відрізняються високою якістю і високою надійністю, такі, як Gandini (Гандіні). Також є і бюджетний варіант зі своїми перевагами – подрібнювач Laski з Чехії.

Купити подрібнювач деревини в Україні розумно як лісникам і комунальним працівникам, так і установам, які займаються переробкою тріски і її подальшим використанням на вторинному ринку. Ціни на подрібнювачі гілок коливаються від 350 тисяч рублів, це залежить від розміру деревини, яку будуть подрібнювати, і двигуна.

Через те, що використання подрібнювачів перетворилося в масове явище, більшості підприємств важко уявити свою діяльність без цієї техніки, так як вона вирішує проблеми, що стосуються безпечної утилізації деревних залишків. Спалювати спиляні гілки і деревні залишки категорично заборонено в багатьох регіонах Україн, тому що це може привести до виникнення пожежі, і обкладається великими штрафами. Виходячи з цього, підприємствам набагато вигідніше і доцільніше використовувати машини для подрібнення деревини та гілок, ніж спалювати, вивозити або використовувати ручну працю. Найбільшим попитом серед дробарками на території Україні є моделі з діаметром подрібнення деревини до 15 або 20 сантиметрів. А для виготовлення тріски технологічної і з метою торгівлі або подальшої переробки в паливні пелети, арболітові блоки або паливні брикети, використовують подрібнювачі високої потужності – тріскодробарка.

Можна точно сказати, що в найближчому майбутньому ринок подрібнювачів буде продовжувати розширюватися, і застосовність їх буде збільшуватися.