Розрахунковий адресу в Steam – що це і де його знайти?

875

Питання «Розрахунковий адресу в Steam що це?», напевно, є одним з найбільш неоднозначних на просторах інтернету. Одного відповіді на нього просто немає.

У відеороликах розповідають, що це просто поле, в яке можна не вводити нічого, а деякі пишуть там потрібно вказати адресу електронної пошти.

Інші кажуть, що ця адреса потрібно знайти десь у платіжні реквізити банківської картки. Але є й такі, які пишуть, що це домашня адреса.

Так що ж насправді таке розрахунковий адресу?

Зараз ми разом отримаємо відповідь на це питання!

Зміст:

Коли виникає питання з приводу розрахункового адреси

Це питання виникає, коли користувач Steam хоче оплатити якусь покупку банківською карткою Visa або MasterCard.

Він абсолютно спокійно натискає кнопку «Купити» біля сподобалася ігри, заходить у кошик, переходить до оплати продукту і бачить всі ті поля, які показані на рисунку 1.

Розрахунковий адресу в Steam – що це і де його знайти?

Рис. 1. Форма реквізитів оплати при купівлі в Steam

Цікаво, що така картина видно тільки в тих випадках, коли для оплати використовується банківська картка. При використанні WebMoney, PayPal та інших електронних валют такого немає.

При цьому з номером кредитної картки, а також строком її дії зазвичай ніяких питань не виникає. Все це вказано на самій картці.

Питання також може виникнути з кодом безпеки.

Важливо: Під кодом безпеки при покупці в Steam мається на увазі CVV2 код, який знаходиться на зворотному боці картки. Він завжди тризначний. Цей код потрібно вказувати обов’язково, щоб підтвердити, що карта дійсно належить вам, а не якимось аферистам.
Розрахунковий адресу в Steam – що це і де його знайти?

Рис. 2. Код безпеки або CVV2 код на картці

А тепер повернемося до нашого головного питання.

Включаємо логіку.

На малюнку 1 в рамках виділені ті поля, які можуть допомогти нам отримати правильну відповідь на поставлене питання.

Там є два рядки для цього самого розрахункового адреси, поле для міста, штату, країни та поштового індексу. З цього можна зробити один простий висновок.

Розрахунковий адресу в Steam – це домашня адреса власника карти, з якою проводиться розрахунок.

Тобто якщо ви робите покупку зі своєї картки і вказуєте її номер, а також термін дії та код безпеки, вам потрібно вказати ще і свою домашню адресу.

Причому для нього виділено аж два рядки на випадок, коли одного не вистачить.

На такий висновок може наштовхнути наступні факти:

 • Якби в полі «Розрахунковий адресу» потрібно було б вказувати e-mail, у всіх інших полях, виділених на малюнку 1 немає абсолютно ніякого сенсу. Просто подумайте: навіщо вказувати країну, місто, штат і навіть індекс і разом з цим писати адресу електронної пошти, а не реальний домашню поштову адресу?
 • Знову ж таки, якщо б у вищезгаданому полі потрібно було б вказувати адресу електронної пошти, тоді поля для домашньої адреси просто немає. Але при цьому все інше, що стосується місця проживання (країна, штат та індекс).
 • Тому цілком логічно, що там потрібно вказувати саме домашню адресу, по якій ви реально проживаєте.

  При цьому потрібно поставити галочку біля напису «Зараз я проживаю в країні, обраної вище». Навіщо це робити?

  А це вже зовсім інша історія» (с) і інше питання.

  Але ми обов’язково на нього відповімо.

  Читайте також:

  Що робити, якщо steam_api.dll відсутня і запуск неможливий?

  Як включити Steam Guard в Стиме: захищаємо особисті дані

  Як поміняти мову в Стиме на російської або англійська: Пара способів

  Зібрати комп’ютер самостійно: онлайн-конфігуратор з перевіркою сумісності

  Навіщо вказувати в Steam домашня адреса

  Щоб отримати відповідь на це запитання, необхідно згадати про те, яке взагалі банківська поняття було переведено на російську як «розрахунковий адресу». А це поняття «Billing address».

  Якщо взяти банківську термінологію, що це можна перевести як адреса, на яку банк може надіслати копії виписок з рахунку або ж чеки про оплату.

  Справа в тому, що в європейських країнах і США надсилати чеки на домашню адресу клієнта – це нормальна практика. У Росії, Україні та інших країнах СНД такого немає.

  Власне, тому для нас розглянуте поняття виглядає дещо незрозумілим. У тих же американців навіть питання про те, що ж це таке, не виникає.

  Вони прекрасно знають, що тут мається на увазі.

  Тому і представникам Steam потрібен цей самий адреса для того, щоб у разі потреби надіслати вам чек, рахунок або повідомлення про те, що оплата вчинила або не вчинила.

  Тому правильне заповнення поля «Розрахунковий адресу» при покупці чого-небудь в Steam виглядає так, як показано на малюнку 3.

  Розрахунковий адресу в Steam – що це і де його знайти?

  Рис. 3. Правильне заповнення поля «Розрахунковий адресу» при покупці в Steam

  На жаль, в нашій місцевості вищевказані процедури (коли додому надсилають чеки і виписки) відбуваються дуже рідко. Але все ж вказувати його потрібно.

  Деякі кажуть, що зазначену інформацію можуть вкрасти зловмисники і скористатися нею у своїх цілях. Але правда в тому, що в інтернеті просто немає згадок про подібних випадках.

  Ви легко можете знайти пости на форумах, де люди пишуть, що хтось отримав доступ до даних на WebMoney і інших сайтах, які нібито повинні зберігати цю інформацію за сімома замками.

  Але про Steam люди такого не пишуть. Тому боятися не варто.

  Нижче можна бачити приклад неправильної відеоінструкції, де радять вводити e-mail, а не домашню адресу. На жаль, інших знайти не вдасться.

  ТУТОРІАЛ покупки в Steam через карту VISA

  Розрахунковий адресу в Steam – що це і де його знайти?