Розробники new world пояснили нові поломки відеокарт

14

В інтернеті вже багато років користується популярністю вираз формату “[гра] плавить відеокарти”. Однак зазвичай це просто перебільшення — під ним мається на увазі вимогливість чергового блокбастера до призначеного для користувача заліза. Іноді, втім, кошмарний сон pc-геймерів стає реальністю.

На початку року new world, mmo від amazon, увійшла в історію: під час бета-тесту власники rtx 3090 почали скаржитися, мовляв, з вини новинки їх топові карти згорають від навантаження. Розробники і nvidia заявили, що розібралися з проблемою, але не тут-то було: на цьому тижні знову розгорілися дискусії на тему «залізних пожеж», причому не тільки серед власників rtx, але і в колі поборників продукції amd.

Портал pcgamesn вирішив запросити коментар у amazon і отримав просту відповідь: після внутрішньої перевірки компанія переконалася, що гра тут ні при чому, справа, швидше за все, в якомусь заводському шлюбі і технічних неполадках. Сама mmo, на думку розробників, абсолютно безпечна. Десь ми це вже чули.

Нагадаємо, що прем’єра new world відбулася 28 вересня. Незважаючи на скандальну популярність, реліз швидко вибився в топ steam і навіть ненадовго обігнав dota 2 і counter-strike за кількістю користувачів.