Секретні зміни з патчем 1.3-цікаві знахідки користувача в cyberpunk 2077 після оновлення

20

З недавнім патчем 1.3 в гру внесли кілька змін і про деякі впізнається далеко не відразу (мабуть, щоб пощадити і без того довжелезні патч-ноути). Користувач azidal знайшов частину з них, і каже, що ще частина буде опублікована зовсім скоро.

1. Форма max-tac в квартирі джуді

Цей костюм було неможливо отримати просто так, але з виходом оновлення він тепер спочиває в квартирі джуді, сюжетно обгрунтований. Звідки він у неї? це якраз таки можна дізнатися зі спеціальної місії, присвяченої цьому персонажу ” відпусти мене, глибина ” »

костюм можна отримати після завершення роману з джуді, він буде знаходиться в квартирі на полиціброня max-tac

2. Замовлення» оливкова гілка ”

У замовленні до оновлення в багажнику лежав так званий алекс пушкін, темношкірий npc. Після завершення замовлення в одному з розробок події можна було виявити зовсім інше тіло, відмінне від того, що лежало в багажнику.

до патча 1.3

Оновлення ж виправило це непорозуміння і… Дещо засмутило гравців. Справа в тому, що темношкірий алекс пушкін був якимось відсиланням до російського поета олександру сергійовичу пушкіну на увазі певних коренів в роду автора, але тепер він повністю інший.

Розробники, вкотре, просто недогледіли…

після патча 1.3 npc в багажнику і в кінці замовлення-однакові

3. Лут після розбирання зі смешером

До оновлення при вбивстві смешера з нього падала лише ключ-карта (яку згодом можна було використовувати для отримання легендарного унікального дробовика «ба сінчун», але далеко не всі гравці знають про можливість повернення на корабель). Тепер же з нього вибивається повноцінний дроп.

після патча 1.3

azidal . Будемо сподіватися, що попереду нас чекає чимало ще цікавого, що гру продовжать лагодити і превносити більше маленьких, але примітних деталей!