Видання alan wake remastered для switch отримало віковий рейтинг в бразилії

23

Портал video games chronicle звернув увагу, що на сайті бразильського рейтингового агентства з’явилася згадка неанонсованої switch-версії майбутнього ремастера пригодницького екшену alan wake.

Джерело зображення: epic games store

Нагадаємо, alan wake remastered (так називається перевидання) була представлена на початку вересня і очікується до релізу на pc (epic games store), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s.

Про повноцінну версію alan wake remastered для nintendo switch або хмарному варіанті йдеться, не уточнюється. Останнього на гібридній консолі удостоїлися control( теж від remedy entertainment), hitman 3 і a plague tale: innocence.

Напередодні анонсу alan wake remastered ходили чутки, що ремастер не з’явиться на nintendo switch, проте самі розробники з remedy entertainment або видавець (epic games publishing) цю інформацію поки не коментували.

Alan wake remastered вийде 5 жовтня поточного року в комплекті з доповненнями «сигнал» і «письменник». У ремастері обіцяють поліпшення графіки (модель героя була повністю перероблена), 4k, 60 кадрів/с і ніякої трасування променів.