» ваш страх повернеться”: нова гра в серії layers of fear буде працювати на unreal engine 5

19

Незалежна польська студія bloober team в рамках цифрової виставки tokyo game show 2021 online опублікувала тизер нової гри у всесвіті психологічних хоррорів layers of fear.

Джерело зображення: bloober team

Оприлюднений ролик триває трохи більше півтора хвилин і демонструє погляд від імені безіменного художника, який ніяк не може зважитися взятися за написання картини.

Ймовірно, мова йде про рімейк першої layers of fear: на це натякає як сама сцена (схожа обстановка фігурувала в трейлерах до оригінальної гри), так і фраза «ваш страх повернеться» в кінцівці відео.

«layers of fear стала для нас проривом. Вона відкрила шлях bloober team і поклала початок нашому стрімкому зростанню, дозволивши нам розповісти більше історій. Я дуже радий, що ми повертаємося до цього світу більш мудрими і досвідченими», — сказав президент bloober team петро бабієно (piotr babieno).

Майбутня layers of fear заявлена на 2022 рік. Гра створюється на движку unreal engine 5. Оригінальна layers of fear працювала на unity, тоді як для layers of fear 2 розробники перейшли на unreal engine 4.