Змі: виробництво нової twisted metal доручили розробникам руйнівної гонки destruction allstars

21

Чутки про початок виробництва нової гри в знаменитій автомобільно-шутерної франшизі twisted metal з’являються вже настільки регулярно, що це не може бути простим збігом і бажанням зіграти на ностальгічних почуттях playstation-геймерів. На початку місяця кілька ігрових видань повідомили про початок виробництва нового проекту в серії, а тепер портал video games chronicle (далі vgc) повідав нехай і не дуже цікаві, але все ж додаткові подробиці.

За відомостями джерел vgc, розробку нової twisted metal вирішили довірити колективу lucid games, відомому по роботі над руйнівною гонкою destruction allstars. Про що-небудь конкретне говорити поки занадто рано: як передає vgc, робота над новинкою знаходиться на зовсім ранніх етапах, і раніше 2023 року її вихід чекати не слід. Здебільшого тому, що її запуск хочуть приурочити до прем’єри екранізації twisted metal.

Варто відзначити, що destruction allstars отримала дуже, м’яко кажучи, стримані відгуки преси і простих гравців, тому багатьох геймерів новина про передачу культової twisted metal в руки авторам невдалого проекту справедливо може змусити занервувати.