Як самому зробити сайт

9-19-2018

Как самому сделать сайт
Привіт, друзі! Ви вирішили створити свій сайт, але не знаєте з чого почати? А звертатися до професійним розробникам занадто дорого? Не сумуйте! Я допоможу вам, детально розповівши, як створити сайт на WordPress безкоштовно. У вас є 2 варіанти: зробити все самим по інструкції нижче або піти на безкоштовний тренінг і зробити все з тренером і командою підтримки.
Також хочемо вам порекомендувати сайт веб студии
Якщо ви вибрали перший варіант, то читаємо інструкцію і робимо все по кроках. Якщо вибрали другий, то приходьте на мій безкоштовний 4-х денний курс по створенню сайтів і я відкрию для вас безліч секретів! Щоб записатися на навчання — переходьте за посиланням: ifish2.ru/free і реєструйтеся. Моя інструкція – покрокова. Тому у вас не виникне проблем з тим, щоб втілити в життя свою мрію. Єдине, про що хотів би вас попередити – будьте готові до того, що вам доведеться багато працювати.
Рада! В якості хостингу для сайту рекомендую звернути увагу на наступний сервіс — timeweb. Саме на ньому розміщені мої сайти. Тут класна технічна підтримка та невисокі ціни. Є додаткові опції, проводяться різні акції.
Для назви сайту можна писати російські слова латиницею. Наприклад – futbol.ru. Хоча, звичайно, в ідеалі рекомендується використовувати правильні англійські слова написані без помилок. Це додасть солідності сайту. Реєстрація доменного імені проводиться на спеціальних сайтах. Нічого складного в цьому немає – дотримуйтесь інструкція сайту і все у вас вийде.
Перший крок – установка CMS. Починати її рекомендую на власному комп’ютері, а тільки після того, як все буде зроблено, переносити сайт на вибраний хостинг. Там потрібно слідувати підказкам. Нічого особливого складного немає. Але якщо у вас виникли проблеми з тим, як встановити WordPress на хостинг, пишіть в коментарях – небудь відповім там, або, якщо запитів буде занадто багато, напишу окрему статтю на цю тему.
Зверніть увагу! Звичайно, для розміщення блоків можна користуватися ще однією методикою – вона передбачає використання тільки коду. З одного боку – це хороший метод, оскільки не вимагає встановлення розширень, що знижує навантаження на сервер. З іншого боку – не всі знаю, що таке код і як з ним працювати.