Як вибрати распошивальную машину

7-24-2019

Как выбрать распошивальную машину
Розпошивальні машини це трьох голкова плоско шовна машина ланцюгового стібка. Ці машини створені для зшивання трикотажних тканин. І можуть шити 1 – 2-3 голками в залежність який шов вам необхідний. За чисту такі машини використовують в пошивах футболок і білизни. Розпошивальні машини Janome завоювали величезну популярність серед користувачів у всьому світі, і є світовим лідером у продажу.

распошивальная машина купить Janome Cover Pro 2 здатна виконувати 2 – х і 3 – х нитчоные плоскі шви, а також однонитковий ланцюговий стібок. Має знімну платформу для обробки кругових деталей. Також є диференціальна подача тканини, для витягування або присбаривания матеріалу.
Відмінна особливості нової машини – система посилення шва (STS), яка зменшує провисання нитки петельника і робить шов більш щільним і міцним; система контролю натягу ниток (TLC) з перемикачем для легких і важких тканин; збільшений робочий простір від голки до станини; яскрава світлодіодна LED підсвічування робочої зони шиття.

Ви економите:. Оснащена диференціальних транспортер подачі матеріалу, який виключає появу розтяжок і складок на тканині. Має знімну платформу для обробки кругових деталей. Також є диференціальна подача тканини, для витягування або присбаривания матеріалу.
Распошивальная машина Janome CP 1 виконує 3 і 2 нитковий плоский шов і однонитковий ланцюговий стібок. Має знімну платформу для обробки кругових деталей. Також є диференціальна подача тканини, для витягування або присбаривания матеріалу. Має вільний рукав для полегшеної обробки вузьких і циліндричних елементів виробів. ua в Дніпропетровську є дилером (офіційним представником і постачальником) швейної техніки Brother, Janome, Singer, Boutique – S, Toyota і інших брендів. Ви зможете придбати швейну машину комп’ютерну або електромеханічну, оверлок або коверлок, вишивальну або швейно – вишивальну машину з фірмовою гарантією та доставкою .