Як вибрати смартфон

4-25-2019

Доступний і потужний смартфон

Він отримав високу оцінку користувачів завдяки своїй продуктивності, хорошій передачі кольору і розширеному функціоналу. Це забезпечено основними параметрами:

Хочемо порекомендувати купити смартфон на сайті https://comfy.ua/smartfon-samsung-g973-galaxy-s10-8-128gb-black.html

2 Гб оперативної ПАМ’ЯТІ;
32 Гб внутрішньої пам’яті;
8-ядерний процесор;
камера 13 мп;
дозвіл екрану 1480х720.

Багатозадачність смартфона зробила його затребуваним серед ділових людей, а також тих, хто активно користується месенджерами, соціальними мережами та інтернетом. Дисплей 5.6 дюймів володіє хорошою передачею кольору і дозволяє дивитися відео, фільми, серіали. Спеціальна функція App Pair дозволяє поєднувати роботу декількох програм: на одному екрані одночасно може відтворювати відео і працювати месенджер.

Всі функції гаджета можна налаштувати індивідуально. За збереження інформації відповідає сканер відбитка пальця, а також функція розпізнавання осіб Завдяки цьому ви отримуєте впевненість у безпеці своїх даних і швидкий доступ до інформації. Користуватися можна одночасно двома SIM-картами. 32 гб вбудованої пам’яті дозволяють йому швидко і чітко працювати в умовах багатозадачності.

Не останню роль відіграє також стильний дизайн і обтічна форма смартфона. Завдяки цьому його зручно тримати в руці, він не вислизає з долоні. Гаджет має вагу 154 грами і батарею на 3000 маг, що забезпечує високий рівень автономності і дозволяє активно користуватися телефоном цілий день. Операційна система Android 8.0 Oreo також сприяє швидкодії і дозволяє користуватися новітніми додатками.

Стандарти камери

Одна з переваг телефону — камера, яка дозволяє робити якісні фото і відео. Основна камера на 13 мп і фронтальна — на 8 мп оснащена спалахом. Параметри зйомки ви можете налаштувати заздалегідь, вибравши відповідний режим, яскравість і контрастність. Автоматичне фокусування допомагає зосередитися на об’єкті і отримати чітке зображення, яке можна урізноманітнити за допомогою спеціальних фільтрів.

При діафрагмі 1.9, яка характерна і для основної, і для фронтальної камери, забезпечує високий рівень світлопропускання і глибину різкості. Це дозволяє отримати яскраві і насичені знімки. За допомогою цієї камери також можна знімати відео в FullHD-якості. Дисплей Super Amoled відображає 16 мільйонів кольорів, тому зображення виходить контрастним і реалістичним.