Як встановити карту пам’яті

3-21-2019

Как востановить карту памяти
Відновлення даних з HDD, флешок в Києві.
Також хочемо вам порекомендувати https://storelab-rc.ru/card-sd.html
Серед клієнтів нашого сервісного центру (СЦ) є багато фотографів, серед яких є як любителі, так і професіонали з багаторічним стажем і приголомшливою репутацією.
Дана карта пам’яті надійшла до нас від одного з весільних фотографів Західної України (контактні дані своїх клієнтів ми не публікуємо). Зі слів фотографа (надалі просто в пошуку вирішення проблеми, але крім як звернутися в компанію по відновленню даних нічого не знайшов. Так як офіс знаходиться в Києві, а він живе і працює на іншому кінці України, то накопичувач прислали через . Цей первинний етап роботи зайняв буквально 2 хвилини, а результатом стало підтвердження раннього діагнозу. Після цього клієнт був сповіщений про тип несправності, орієнтовні ціни та терміни виконання замовлення. Після отримання почали роботи по воскресінню фотографій з карти пам’яті.
Кожна з ІМС по черзі встановлюватися на «рідер» для вичитування дампа пам’яті. Зазвичай цю процедуру я проводжу в морозильній камері, але в цьому випадку такий заходи не знадобилося. Зчитування з чіпа на 16 Gb займає не менше двох годин часу, без урахування коригування бітових помилок читання (ECC). Цей етап дуже важливий для отримання якісного кінцевого результату. Якщо корекція пройде слабо, тоді є велика ймовірність отримати «биті» файли». З цієї причини для успішного відновлення фотографій був застосований метод перечитування пам’яті для повного усунення всіх помилок.
На зчитування, пошуку і коригування ECC в цьому замовленні пішло в цілому близько 6 годин робочого часу.
І так, робота з підготовчими роботами на цьому закінчена, і минув час «веселухи» — емуляція роботи контролера карти для отримання вихідного виду (побудови образу накопичувача). Цей етап роботи є комерційною таємницею нашої фірми і не поширюватися за межі внутрішнього користування. Без підготовчих етапів робіт про успішне відновлення фотографій з карти пам’яті не може бути й мови.
Після закінчення попередніх перетворень настала пора і виявлення найбільш підходящого засобу побудови образу з даними накопичувача.
Після завершення роботи методу за номером блоку тип 1 справив “вичитку” даних за допомогою методу . Розмір накопичувача був визначений правильно, а всі фотографії (близько 2 тисяч) були цілі і неушкоджені.
На це мажерной ноті відновлення фотографій з карти пам’яті підійшло до кінця. Клієнт благополучно перевірив цілісність даних і щасливий відбув додому.