Binkw32.dll — Рішення проблеми для Windows 7, 8, 10

366

У користувачів операційної системи від Microsoft в процесі роботи з деякими додатками і при запуску деяких ігор може виникнути проблеми з файлом binkw32.dll на різних версіях Windows, замінивши пошкоджений або видалений з якоїсь причини оригінальний файл.

Адже так як він відповідає за відеокодеки, зображення до виправлення проблеми не буде – а, швидше за все, програма або гра просто не запуститься.

Причини проблеми

В основному, причини виникнення неполадки з файлом стандартні і усуваються досить просто.

Найчастіше так відбувається при некоректному оновлення або перезапису якоїсь програми або гри та доповнень до них.

Особливо, це стосується неліцензійних («піратських» ігор), гарантій працездатності яких ніхто не дає.

Хоча не виключено і дію на файл динамічної бібліотеки якогось вірусу, що знищив або пошкодив так, що запуск стає неможливий.

В результаті збою на екран можуть видаватися повідомлення про те, що binkw32.dll відсутня, про неможливість його знайти, зареєструвати або запустити.

У деяких випадках система рекомендує встановити потрібну програму повторно. Іноді повідомлення свідчить, що не знайдений не сам файл, а точка входу в одну з його процедур.

Binkw32.dll — Рішення проблеми для Windows 7, 8, 10

Неможливість запустити з-за відсутності binkw32.dll гру Civilization 4

Способи вирішення

Попередня перевірка комп’ютера

Для того щоб позбутися від проблеми в Windows 8, 7 або 10, не завжди потрібно відразу завантажувати потрібний файл.

У першу чергу варто спробувати дізнатися, що могло стати причиною його пошкодження або зникнення.

Тому що, навіть діставши новий варіант binkw32.dll через якийсь час користувач може виявити, що і другий варіант файлу зник.

Для перевірки системи слід:

 • Просканувати її за допомогою антивірусу – того, який уже встановлений, і якогось іншого, так як неефективність першого вже доведена.
 • Рекомендується перевстановити скачаний з надійного джерела програмний пакет DirectX і викачати і запустити програму для відновлення реєстру.
 • І тільки після того, як все це зроблено, можна займатися відновленням працездатності програми або гри.

  Binkw32.dll — Рішення проблеми для Windows 7, 8, 10

  Одна з популярних безкоштовних програм для усунення проблем реєстру

  Рекомендується перевірити комп’ютер на віруси і проблеми з реєстром і після установки бібліотеки – особливо якщо її скачування вироблялося з невідомого джерела.

  Це дозволить користувачеві знизити ризик повторного зараження вірусами (якщо причина саме в них), які могли зашкодити не тільки binkw32.dll, але і іншу програму або гру.

  Основний метод

  Головним способом відновити втрачену динамічну бібліотеку для Windows 10 і двох попередніх варіантів операційної системи є її скачування з надійних джерел.

  До таких можна віднести більшість сайтів – отримавши програму, разом з нею можна завантажити на свій комп’ютер шкідливі коди.

  Але на сторінці розробника бібліотеки, RAD Game Tools, є можливість завантажити її не тільки безкоштовно, але і без небезпеки зараження системи вірусами.

  Вважається, що файл підходить для будь-якої сучасної операційної системи, в результаті чого варіант зі скачуванням підходить для Windows від 7-го до 10-го покоління.

  Потрапити в папку, куди потрібно розпакувати запаковану в архів, бібліотеку, можна наступним чином:

  • Для 32-бітних версій Windows 7 та 8: C:\Windows\System32;
  • Для 64-бітної операційної системи: C:\Windows\SysWOW64.

  Після переміщення файлу на місце слід запустити його наступним чином:

 • Відкрити вікно виконання команд (Win + R);
 • Ввести команду regsvr32 binkw32.dll.
 • Binkw32.dll — Рішення проблеми для Windows 7, 8, 10

  Запуск файлу бібліотеки

  Зверніть увагу! Після його установки в відповідну папку і перезавантаження комп’ютера проблема вирішується в 99% випадків.

  Але, якщо помилка з’являється знову, швидше за все, справа не тільки в необхідному системою файлі.

  Додатковий варіант

  Якщо навіть скачаний і запущений файл не допоміг вирішити питання, існує ще один варіант, що полягає в його пошуку прямо на комп’ютері.

  Адже динамічною бібліотекою може користуватися не тільки гра, яка не запустилася, але і інші додатки.

  Іноді допомагає копіювання binkw32.dll з папки System в кореневий каталог гри, в деяких випадках файл беруть з C:\Windows\System.

  І, нарешті, можна просто перевстановити програму, взявши його з іншого джерела (якщо, звичайно, воно не платне – у цьому випадку звертаються до розробника) або купивши в офіційних розповсюджувачів.

  Якщо після всіх пророблених маніпуляцій запуск програми неможливий, як і раніше, варто оновити драйвера відеоадаптера на сайті виробника.

  Для цього потрібно всього лише знати марку і модель графічної плати.

  Якщо відеокарта має свою панель управління, завдання спрощується ще більше – пошук і оновлення драйверів можна запустити автоматично.

  Підсумки

  Після використання всіх методів скачування та відновлення binkw32.dll гра або програма повинна запуститися. На все це витрачається зазвичай не більше 5-10 хвилин.

  При продовженні появи повідомлень про помилку проблема може полягати в запізнілою перевірки системи на віруси, і вирішуватися перевстановлення Windows.

  Тематичне відео:

  Проблема з відсутнім файлів binkw32.dll

  Binkw32.dll — Рішення проблеми для Windows 7, 8, 10