Як змінити голос в Skype (скайп) — 3 кращі програми

332

Вам зателефонувала подруга, а ви почули не її, а незнайомого чоловіка? Або друг раптом заговорив голосом мультперсонажу?

Не лякайтеся, зі зв’язком все в порядку і з вашими знайомими теж нічого поганого не сталося — просто вони використовують програми для зміни голосу в Скайпі.

Змінюють голос зазвичай для того, щоб розіграти співрозмовника.

Але не тільки: цю можливість використовують при знайомствах, при замовленнях різних товарів і послуг, коли потрібно приховати свій справжній вік і стать, і навіть на співбесідах.

Втім, якщо ви цікавитеся, як змінити голос в Скайпі, ви і самі знаєте, для чого це потрібно.

Пропонуємо огляд трьох додатків, що дозволяють зробити свій голос невпізнанним, а ви самі визначитеся, що вам більше підходить.

Clownfish for Skype

Як змінити голос в Skype (скайп) — 3 кращі програми

Clownfish одна з найпопулярніших програм для зміни голосу в Скайпі. Вона переведена на російську мову, безкоштовна, проста і має безліч дуже корисних функцій.

Clownfish дозволяє змінити голос мовця до повної невпізнанності.

У комплект програми входять шаблони чоловічих, жіночих, дитячих голосів, а також голоси мультиплікаційних героїв, роботів, мутантів та інше.

На додаток до зміни голосу можна включити звуковий фон (будь-який аудіофайл, наприклад, улюблену музику) і додати спецефекти — ехо та хор.

У програмі також є функція попереднього прослуховування того, що почує співрозмовник.

Інші корисності Clownfish:

 • перетворення вхідних текстових повідомлень мова;
 • швидкий переклад повідомлень на багато мов світу — як прямий, так і зворотний (можна перекладати і вхідні, і вихідні повідомлення);
 • запис голосових викликів;
 • аудіоплеєр;
 • голосовий помічник;
 • розсилка масових повідомлень;
 • підключення чат-ботів;
 • безліч гнучких налаштувань перекладу і багато іншого.

Як змінити голос в Skype (скайп) — 3 кращі програми

Ключові переваги програми — це маса корисних функцій, простота використання, незначне споживання системних ресурсів, підтримка російської мови і, звичайно ж, безкоштовність.

У програми немає окремого вікна. При установці вона створює ярлик на робочому столі і іконочку в системному треї.

Всі функції і налаштування Clownfish доступні з контекстного меню іконки.

Недолік у Clownfish, мабуть, один: не так багато голосових шаблонів, як хотілося б. Він підійде тим, кому потрібна нескладна програма для зміни голосу в Скайпі російською.

Важливо! Щоб підключити Clownfish до Скайпу, треба увійти в його Скайпу) налаштування, відкрити вкладку «Розширені налаштування» і натиснути кнопку «Контроль доступу інших програм до Skype». У вікні необхідно вказати шлях до Clownfish.exe і встановити мітку «Дозволити користуватися цією програмою Skype».

Scramby

Як змінити голос в Skype (скайп) — 3 кращі програми

Scramby ще одна зручна програма для зміни голосу в Скайпі. Містить велику бібліотеку голосових шаблонів, фонових звуків і аудіо ефектів.

Має вбудований звуковий редактор, який дозволяє створювати власні шаблони на базі існуючих і зберігати їх.

Програма платна і в офіційній версії не має російськомовної підтримки, однак на просторах мережі можна вільно знайти неофіційну версію Scramby російською.

Для підключення Scramby до Скайпу зайдіть в налаштування останнього, відкрийте «Налаштування звуку» і в розділі «Мікрофон» встановіть «Мікрофон (Scramby Microphone)».

Як змінити голос в Skype (скайп) — 3 кращі програми

Можливості Scramby:

 • 26 вбудованих голосових шаблонів;
 • 130 різних забавних звуків;
 • великий набір звуків для фонового аудиооформления;
 • вбудований аудіоредактор;
 • підтримка гарячих клавіш;
 • імпорт бібліотек звукових ефектів;
 • імпорт аудіофайлів у форматі wav.

Переваги програми — широкі можливості зміни голосу, великий вибір звукових ефектів, простота використання і оригінальний дизайн головного вікна.

Недоліки — платність (ціна становить $26.90) і відсутність російської мови в офіційній версії. Триальна демо-версія Scramby працює 60 днів.

MorphVOX Pro

Як змінити голос в Skype (скайп) — 3 кращі програми

MorphVOX Pro — остання в нашому огляді програма для зміни голосу в Скайпі.

Вона, як і Scramby, поширюється по умовно-безкоштовної ліцензії і не має вбудованої підтримки російської мови. Однак користуватися нею так само складно, як і двома попередніми.

У MorphVOX Pro є віртуальний помічник — Voice Doctor.

Після першого запуску він автоматично налаштує програму на найкраще сприйняття вашого голосу з урахуванням особливостей мікрофона, після чого створить профіль.

Користувачі можуть створювати власні голосові профілі, загальне число яких нічим не обмежується.

Профілі в Morphvox Pro можуть бути не тільки у користувачів, але і у звукової апаратури.

Наприклад, якщо ви використовуєте кілька мікрофонів, колонки і навушники, можете створити окремий профіль для кожної комбінації пристроїв.

Функції і можливості MorphVOX Pro:

 • індивідуальне підлаштування під кожного користувача;
 • велика бібліотека шаблонів голосів і звукових спецефектів (завантаження доступна після реєстрації програми з сайту розробника);
 • вбудований 10-смуговий еквалайзер;
 • додавання фонової музики;
 • наявність інструментів для тонкої настройки голосу.

Як змінити голос в Skype (скайп) — 3 кращі програми

Підключення програми до Скайпу виконується так само, як Scramby: в налаштуваннях звуку замість стандартного мікрофона потрібно вказати «Screaming Bee Audio Driver«.

З достоїнств Morphvox Pro варто згадати природне звучання голосу, гнучкість налаштувань і можливість поповнювати бібліотеки шаблонів.

До недоліків можна віднести відсутність російської локалізації, короткий триальный період (15 днів) і досить високу вартість офіційної ліцензії — $39.99.

Зверніть увагу! З усіх розглянутих додатків найбільше можливостей у MorphVOX Pro. Але оцінити його по достоїнству зможе тільки досвідчений користувач, який знає толк в «грі» зі звуком. Scramby, мабуть, поставимо на друге місце. Clownfish при всіх його плюсах дістається третє місце, так як функція зміни голосу в ньому — другорядна і має самі скромні можливості.

Програма для зміни голосу в скайпі

Як змінити голос в Skype (скайп) — 3 кращі програми