Call of myth 0.67

55

call of myth – колекційна карткова гра, дія якої відбувається у всесвіті міфів говарда філліпса лавкрафта.

У цьому темному світі, повному небезпек, незбагненних для людського розуму, вам належить кинути виклик не тільки древнім богам і їх фанатичним послідовникам, але і власним божевіллям. Чи зможете ви протистояти жахам цього світу і кошмарам, породженим вашим власним розумом?

Всі карти важливі

Звичайні карти є основою кожної колоди, вони формують її стиль гри. Використовуйте їх, щоб створити нову тактику, і додайте унікальні і міфічні карти, які привнесуть в гру особливі взаємодії і складні, але ефективні прийоми.

Унікальна механіка божевілля

Крім сили і здоров’я, у кожної істоти є розум. Якщо розум впаде до нуля, істота зійде з розуму і отримає безумство. Ви можете як намагатися уникати такого результату, так і створити колоду, яка зверне безумство ваших власних істот на вашу користь. Вибір за вами.

Лідери

Кожен лідер володіє унікальними активними і пасивними здібностями, а також різним початковим рівнем здоров’я. Залежно від бажаної стратегії, кожен лідер здатний реалізувати свій потенціал різними способами.

Чи хочете ви знищити противника могутніми істотами, здатними поодинці впоратися з цілими ордами ворогів? або ж віддаєте перевагу використовувати хитрі прийоми і дочекатися, поки сили ворога вичерпаються, перш ніж завдати удару?

Використовуючи різні карти, ви можете зібрати колоду, відповідну вашому стилю гри.

Тактика і стратегія

Спеціальне ігрове поле заохочує використання тактики. Для перемоги недостатньо просто розігрувати карти, що приходять вам в руку. Щоб перемогти ворога, потрібно вдумливо розставляти істот на столі, поєднуючи їх здібності та вміння.

Ключові персонажі творів лавкрафта

Ктулху і герберт уест, ньярлатхотеп і професор армітаж, шаб-ніггурат і рендольф картер, а також безліч інших знакових персонажів творів лавкрафта.

Деякі з них стануть вашими супротивниками, а інші — вірними союзниками.