Ford вже прийняв 130 тисяч замовлень на електричний пікап f-150 lightning

113

До моменту формального анонсу електричного пікапа ford f-150 lightning в травні компанія tesla вже встигла зібрати більше мільйона попередніх заявок на поставку конкуруючого cybertruck. Обидві машини повинні з’явитися на ринку сша в 2022 році, і тепер ford motor повідомляє про те, що кількість попередніх замовлень на електричний пікап f-150 lightning досягло 130 тисяч штук.

Джерело зображення: electrek

Аналізуючий цю статистику ресурс electrek закликав не поспішати з висновками про те, багато це чи мало. За три з гаком місяці ford вдалося набрати 130 тисяч заявок, які можуть і не трансформуватися в покупки в повному обсязі. Застава в розмірі $100 повертається клієнту, якщо він передумав замовляти пікап у виробництво. У перший день ford вдалося отримати 20 тисяч замовлень, на другу добу їх кількість збільшилася до 44 тисяч штук. До кінця липня компанія вже мала в своєму розпорядженні 120 тисяч замовлень, а щоб додати ще десять тисяч, їй знадобилося більше місяця. Можна судити про те, що активність замовників знижується.

Якщо ж орієнтуватися на власну виробничу програму ford, то компанія фактично вже могла б працювати три роки на обслуговування існуючих замовлень, якби всі вони трансформувалися в покупки. У наступному році ford планує випустити близько 15 тисяч пікапів f-150 lightning, в 2023 році випустить близько 55 тисяч штук, а до 2024 року збільшить обсяги випуску до 80 тисяч примірників. Тільки після виходу другого покоління пікапа f-150 lightning в 2025 році вдасться збільшити обсяги виробництва до 160 тисяч штук.