Google представила pixel 6 і pixel 6 pro. Що про них думають експерти?

36

19 жовтня google показала смартфони pixel 6 і 6 pro. Ще до їх презентації компанія ясно дала зрозуміти, що робить велику ставку на новинки і хоче піти від статусу виробника телефонів для ентузіастів. Експерти та журналісти західних видань висловилися про новинки. Ми зібрали різні думки.

Ден зайферт, редактор the verge

Як зазначив зайферт в першому погляді на pixel 6 і 6 pro, в новому поколінні google не допустила серйозних компромісів, що велика рідкість для лінійки pixel. Смартфони оснащені всім, чого чекаєш від флагмана кінця 2021 року. Ще й ціна адекватна.

«поки складно сказати, чи стане google серйозним гравцем на ринку смартфонів, але pixel 6 і 6 pro виглядають як найкраща спроба», — ден зайферт, the verge.

Бен шун, шеф-редактор 9to5google

Редактор 9to5google вважає, що з точки зору заліза pixel 6 залишає таке ж перше враження, як і будь-який флагманський android-смартфон. Програмну складову журналіст вирішив не оцінювати-google заборонила розглядати софт в перших оглядах новинок (ймовірно, він ще доопрацьовується).

З мінусів шун відзначив значні габарити обох моделей і глянсове скло на тильній стороні, через якого смартфони відчуваються слизькими. Зате бену сподобалося “приголомшливе якість дисплея” pixel 6 pro.

Скотт браун, редактор android authority

На думку скотта брауна з android authority, pixel 6 — сміливе заяву від google, яке викличе у більшості покупців любов або ненависть, але ніяк не байдужість. І такий стан справ-хороший знак, адже виробник занадто довго був обережним.

Також браун зазначив, що pixel 6, незважаючи на громіздкість корпусу, зручно лежить в руці. З іншого боку, блок камер не тільки займає багато місця, але і досить важкий. Експерт побоюється, що через це деякі покупці відчують втому в зап’ясті. Рамки навколо дисплея дійсно товсті, однак ця проблема вирішена в моделі pro.