Маск закликав працівників tesla “перейти на супер-хардкорний режим роботи«, щоб добре завершити квартал

98

Глава tesla ілон маск (elon musk) попросив співробітників компанії» перейти на супер-хардкорний режим роботи«, щоб компенсувати виробничі проблеми на початку поточної чверті року і»забезпечити гідні поставки в третьому кварталі”. Про це повідомило видання reuters, до якого потрапила копія внутрішнього електронного листа, розісланого співробітникам tesla.

Джерело зображення: reuters

” хвиля поставок в кінці кварталу на цей раз незвично висока, оскільки ми (як і вся галузь) постраждали від надзвичайно серйозної нестачі запчастин на початку цього кварталу», — зазначив маск в електронному листі.

Він також додав, що компанія зібрала «багато автомобілів з відсутніми деталями, які потрібно буде додати пізніше». Крім того, tesla повідомила про рекордні квартальні поставки автомобілів за період з квітня по червень. Однак ще на початку літа маск заявив, що зростання виробництва електромобілів tesla до кінця цього року буде визначатися глобальною ситуацією з поставками мікросхем, яка «залишається досить серйозною».

Генеральний директор tesla традиційно розсилає співробітникам електронні листи майже в кінці кожного кварталу, закликаючи їх збільшити обсяги виробництва, а іноді і натякаючи на поставлені цілі, зазначає reuters.

Нещодавно в сша tesla почала продаж нової версії model 3, оснащеної літій-залізо-фосфатними батареями (lfp), що має допомогти прискорити випуск автомобілів. До теперішнього моменту акумулятори lfp використовувалися в автомобілях tesla model 3 і model y, які вироблялися і продавалися в китаї, а також експортувалися в європу та інші країни. Tesla заявила, що клієнти, які виберуть model 3 з батареєю lfp, зможуть отримати автомобіль раніше, ніж планувалося спочатку.

«через обмежені постачання компонентів і сильний попит з боку споживачів ми вирішили почати випуск машин model 3 в комплектації range plus в сша, які вже продаються в європі та азії»,-зазначив маск в листі.