Мобільний геймінг для досвідчених: samsung і riot games запустили челлендж з galaxy s21 в якості призу

44

Сьогодні, 3 грудня, samsung спільно з riot games офіційно оголосили про запуск спільного проекту, який націлений на демонстрацію можливостей смартфонів galaxy s21 в області мобільного геймінгу — і беруть участь в ньому не тільки звичайні геймери, але і кіберспортсмени в досить непростих умовах. Наприклад, в соціальній мережі “вконтакте” було запущено спільний додаток samsung і riot games під назвою wild rift x samsung, яке пропонує геймерам виконувати певні (і досить складні) челенджі у відомій на весь світ мультиплеєрної мобільній грі league of legends: wild rift.

Виконавши завдання, гравець може поділитися настільки значущим досягненням на сторінці в соціальній мережі — це необхідно для участі в розіграші призів. Адже серед тих, хто опублікує відео з виконаним челленджем, пізніше буде розіграно відразу кілька цінних призів, найголовніший з яких — флагманський смартфон компанії samsung galaxy s21. Також є шанс виграти футболки з автографами гравців відомої команди по» лізі легенд ” unicorns of love і безліч приємних внутрішньоігрових подарунків в самій league of legends: wild rift.

Крім того, в даному проекті взяли участь професійні гравці, які перевірили можливості флагманського смартфона в незвичайних випробуваннях, тільки вже не в додатку соціальної мережі, а в реальності. Наприклад, кіберспортсменам дали завдання зіграти в league of legends: wild rift під час їзди на картингу, в процесі занурення під воду або навіть в ході матчу з пейнтболу. Завдяки дисплею з частотою оновлення 120 гц, продуктивному залозу і захисту від води і пилу корейський флагман витримав навіть такі екстремальні умови мобільного геймінгу.