Програми для android. Телефон google отримав інтерфейс в стилі android 12 завантажити apk)

82

Напередодні випуску своєї нової операційної системи android 12 компанія google продовжує змінювати інтерфейс вхідних в неї додатків, приводячи його у відповідність з новим дизайном material you .

Черговим додатком, що отримав редизайн інтерфейсу в стилі material you стала фірмова звонилка цієї компанії-телефон google .

Найбільш помітною зміною є оновлена панель навігації програми, розміщена в нижній частині екрана. Вона отримала закруглені з боків кольорові.

Також на головному екрані змінився зовнішній вигляд двох плаваючих кнопок, одна з яких використовується для переходу до вікна набору номера, а інша – для відеодзвінків за допомогою duo. Він тепер мають не круглу, а квадратну форму з округленими кутами.

Номеронабирач в додатку «телефон» також злегка змінив свій інтерфейс: круглу кнопку виклику в ньому замінили на кнопку овальної форми

Цікаво, що незважаючи на зміну зовнішнього вигляду в стилі material you, додаток телефон google зараз не змінює свою колірну гамму на основний колірний акцент ваших шпалер навіть на пристроях з операційною системою android 12 на борту. Можливо, що в наступній стабільній версії цього додатка ця недоробка буде виправлена.

схожі матеріали: